دیکتاتورها دست در دست هم برای سرکوب مردم

اصولا خیلی اهل اخبار رسانه های بزرگ نیستم. اما چند روزی است که دیگه اون حداقلی رو هم دنبال نکردم. گفتم نکنه همه در این مورد ساکت باشن و صدایی به جایی نرسه. دوستم می‌گه چون شیعه‌ها در میون هستن حتما جمهوری اسلامی به اندازه کافی سر و صدا کرده ولی راستش جریان چین رو یادمه که چون با دولتش دوست بودن یک کلمه هم نگفتن از سرکوب شیعیان.

به هرحال… ظاهرا عربستان داره آماده می شه که نیروی امنیتی اش رو بفرسته برای سرکوب معترضین بحرین… اونهم در حینی که حاکم بحرین داره فیگور مذاکره می یاد. اگر نیاز دارین بیشتر بخونین، گاردین رو نگاه کنین.

مرتبط: حینی که جهانیان مشغول «چه کنیم، چه کنیم» هستن، معمر قذافی هم مشغول قتل عام معترضین است. حالا نمی دونم اگر واقعا همه رو قتل عام کرد قراره دوباره پاشه بیاد ایران در مورد مدیریت جهان با ما صحبت کنه یا نه. امیدوارم اگر نرفت ور دست بقیه دیکتاتورهای تاریخ، حداقل باهاش دشمن بمونیم بعد از این داستان‌ها.

 • امیر رضایی

  جناب جادی

  در پست های قبلی هم در مورد شیعیان بحرین چند وقت پیش یک چیزایی نوشته بودی که فکر میکردی چون با ما دوستند ما چیزی بهشون نگفتیم یا اعتراض نکردیم که البته مثل اینکه به لینک هایی که برات گذاشتم و یا مطالبی که نوشتم مثل همیشه بخاطر اینکه از سوی یک کسی نوشته شده که دیدگاهش خیلی با شما متفاوت توجه نکردی

  ایضا در مورد مسلمانان چین و لیبی و …

  در مورد معمر قذافی هم خیالت راحت چه برود چه نرود ما از زمان ناپدید شدن امام موسی صدر در لیبی باهاش خوب نیستیم البته شاید بخاطر بعضی دیدارهای ادواری و دیپلماتیک با ایرانیان ملاقاتی داشته اما بخوبی مشخص که در تحت حمایت چه قدرت هایی به حکومت خودش ادامه میداد ( مثل مصر و تونس و ..)

  شما خودت رو زیاد ناراحت اینجور مسائل نکن فقط بفکر مالیاتی باش که داری میدی و چرا برای خرج کردن هر ریال از اون اول از شما کسب اجازه نمیشه

 • senaps

  به نظر من،قذافی،تو جاییه که دوستان ما هنوز نیستن!!
  من فکر نمیکنم قذافی گفته باشه که من نکشتم!!
  فکر میکنم همه ی مردم دنیا،بازی با کلمات احمدی رو دیشب دیده باشن که گفته ما کسی رو سرکوب نکریدم و همه هم حرف های لاریجانی در پیشنهاد به مبارک رو به یاد دارن که گفته بود قطع کردن اینترنت بر روی جوانان،هیچ کاری رو به پیش نمیبره!!!
  با توجه به این مسایل،به نظر میرسه که کسانی که ما مخالفشون هستیم،اونقدر پر رو هستن که بالایی بنده،اصلا بینشون دیده نشه!!!

  درضمن،اگر قراره مالیات های من،و همفکرانم برای چیزایی که ما موافقشون هستیم خرج نشه که هیچ،برای زدن تو سرمون هم خرج بشه،همون بهتر که مالیات ندیم!شاید با پولش تونستیم کارت کانال های فوکس رو بخریم که چارتا سریال درست حسابی بتونیم ببینیم!!!
  البته اگه اینترنت ها درست شد و تونستیم پیدا کنیم کارت ها رو!

 • امیر رضایی

  جناب senaps

  اگر فکر میکند قذافی چنین ادعایی نکرده لطفا به اینجا نگاه کنید :
  http://parset.com/News/ShowNews.aspx?Code=343612

  دقت کنید به”
  وی در ادامه در تلاش برای منصرف کردن مردم لیبی از ادامه قیام خود علیه رژیم دیکتاتوری اش مدعی شد آمریکا می خواهد به بهانه مبارزه با القاعده در لیبی دخالت کند. ادعاهای مضحک قذافی به اینکه مسئول کشتار مردم نیست، در حالی است که رژیم وی هزاران مزدور مسلح را از کشورهای فقیر آفریقا به شهرهای لیبی آورده است تا مردم معترض را قتل عام کنند و هم اکنون مزدوران مسلح و نیروهای ویژه وی به مردم شهر الزاویه حمله می کنند.”

  راستی تمام سریال های کانال فوکس رو براحتی میتونید بصورت دی وی دی خریداری کنید بسیار ارزانتر از خود ایران ، این هزینه بسیار گزافی را که بعنوان مالیات دارید میدید تو ایران هرجای دیگه دنیا هم برید ازتون نمیگیرند یا اگر بندرت هم بگیرند برای هر مقدارش که میخواد خرج بشه حتما جهت کسب اجازه به شما مراجعه میشه

 • مغالطه میکنی دیگه؟ (: هیچ جا قرار نیست برای صرف مالیات آدم اجازه بگیرن بلکه روشش اینجوریه که خود آدم کسانی که قراره مالیات رو صرف کارهای مختلف بکنن انتخاب می کنه و اجازه داره در موردکارهاشون اطلاعات داشته باشه و توی انتخابات بعدی علیه اش تبلیغ کنه یا حزبی کاملا متفاوت رو انتخاب کنه (: دیکتاتوری چندان با مالیات دموکراتیک سازگار نیست و بیشتر به سمت پول زور گرایش داره (:

 • امیر رضایی

  جناب جادی
  باشه من مغالطه گر
  اما شما جواب این سوال رو به خودتون بدین، اگر کاندیدای مورد نظر شما تو انتخابات پیروز نشد اون وقت چی ؟

  حتما مالیات تبدیل میشه به پول زور و اونها چون با تمایلات من سازگار نیستند حق ندارند از من مالیات بگیرند و حتما هم آدم های دیکتاتور و متقلبی هم هستند ( تفسیر به نفع خود نه بر پایه رای اکثریت )

  محض اطلاع دوستان ما مناطقی در ایران داریم که از دادن مالیات معاف هستند که تحت مالکیت ایران هم هستند و افرادی که با دادن مالیات مشکل دارند میتونند اون جا زندگی کنند

  اگر نیازی هم به اطلاعات در مورد نحوه هزینه شدن مالیات هاتون دارید جاهایی وجود داره که میتونید مراجعه کنید که اگر نمیدونید بنده عرض کنم
  ممکنه حتی در این مورد شکایت هم داشته باشید که چرا به درستی و یا به اندازه خرج نشده که بازهم چنین جایی برای شکایت وجود داره.

 • senaps

  اگر کاندید مورد نظر من برنده نشه،در هر صورت،پلیس دولتش،نمیاد دیشمون رو از پشت بوم با لگد شوت کنه 8 طبقه پایین،
  پلیسش،بر سر باقی مردم،با باطوم نمیکوبه که تا یه هفته سرشون گیج بره!!

  پلیسش،توی زندان ها به مردم تجاوز نمیکنه!!
  و اینکه حداقل مردش هست وقتی اینترنت رو قطع میکنه،بگه به چه خه خاطر قطع کرده! و اعلام نمیکنه که کوسه داره رو کابل های اینترنت افتاب میگیره و واسه همین اینترنت کند شده!!(البته جدیدا پیشرفت کردن و پورت ها رو میبندن!)

  دوست عزیز،من اصلا از برنامه های شبکه ی فوکس خوشم نمیاد! abc میبینم… ولی بحث سر اینه که وقتی،من دارم به پلیس،تلویزیون و رادیو و مخابرات مالیات میدم،ایا 1 درصد حق ندارم که ازشون استفاده کنم؟
  پلیس،در طول دو سال گذشته،فقط بلد بوده من رو تو خیابون های شهر غریب تهران دنبال کنه،تلویزیون،اونقد فقط برا یه گروه برنامه پخش کرده که اخرین باری که روشنش کردم بدون رسیور،4 سال پیش بوده…
  مخابرات،اینترنتی رو که احتمالا رضا شاه! فراهم کرده رو هنوز داره میده دست مردم(واقعا در طول 5 سال گذشته،هیچ تغییری در اینترنت و کیفیتش ندیدم بجز بد تر شدنش!!)

  پس حداقل قبول کرده که برخی ادم ها دارن اونجا کشته میشن این قذافی؟ خوبه که نمیگه کلا از فلانی دو تا وجود داره که یکیش خارجه،یکیش هم از طبقه 4 افتاده پایین،پاش شیکسته واسه اینکه مامانش نگران نشه،رفته خونه یه مرد خیر اینم عکسش!

 • اون بالا هم بهت گفتم. اگر انتخابات آزاد باشه، تمام نظرات اجازه شرکت داشته باشن، نهادهای مستقل اجازه داشته باشن روش نظارت کنن و پرسیدن در مورد «رای من کجاست» منجر به کهریزک و جنازه های توی خیابون نشه، گروهی که می یاد رو حق داره قوانینی رو تصویب کنه برای شیوه استفاده از مالیات و من هم حق دارم علیه یا موافقش تبلیغ کنم.

  در ضمن توی کشوری که میلیاردها پول نفت گم می شه و حتی نماینده مجلس اجازه نداره بپرسه یا پیگری کنه، انتظار داری من برم از کی بپرسم که مثلا دقیقا چند تا باتوم برقی وارد کشور شده یا مثلا کانتینر مواد مخدر توی فلان کشور یا اسلحه های صادراتی به فلان جا از مالیات من بوده یا از پول نفت؟ ((:

  بقیه بحث رو مراجعه کن به «چرا نیازی به بحث نیست» (((((:

 • امیر رضایی

  جناب جادی
  جناب senaps

  کلا تو گفته ها شما یک چیز به چشم میخوره

  خشونت در قانون شکنی و مظلوم نمایی در بیان

  راستی جناب جادی خیلی جالبه کسی در مورد چرا نیازی به بحث نیست هیچ نظری مخالف یا موافق نداده آیا از خودت سوال کردی این امکان وجود داره کسی ازش چیزی نفهمیده باشه ؟