ضد کلیشه: زنان جنگجوی دنیاهای فانتزی

دنیای فانتزی ادامه دنیای واقعی است ولی آمیخته با تخیلات بیشتر. در دنیای فانتزی خیلی وقت‌ها نقاش‌ها و طراح‌ها مردهایی هستن که زن‌ها رو برای خودشون نقاشی میکنن و این جنگجویان زن داستان‌های فانتزی رو به جای توسعه دادن در تخیلات داستان، به دنیای جنسی خودمون بر می گردونه.

بحث اینه که آخه واقعا چرا کسی که دنبال دیدن زن لخت است باید برای اینکار به دنیای فانتزی بیاد؟ خب می تونه توی دنیای مخصوص اینجور کارها دنبالش بگرده. شده مثل ایران که مردم برای ساحل رفتن، مشروب خوردن و رقصیدن و دو دقیقه بدون دغدغه پلیس شرعیات با دوست پسرشون راه رفتن باید تا یک کشور دیگه برن.

حالا فتوبلاگ Women Fighters یک پروژه جالب شروع کرده: جمع کردن عکس جنگجویان زن دنیاهای فانتزی و بازی‌های کامپیوتری به اون شکلی که واقعا باید باشن: در زرهی واقعا مفید برای جنگ و اسلحه به دست گرفته مثل یک انسان واقعی. اگر دنیاهای فانتزی رو دوست دارین، چرخی توش بزنین. زن‌هاش واقعا برای جنگ لباس رزم پوشیدن نه برای ارضای مردها (:

 • عالی

 • افاضاتی

  جالب بود … همیشه بدم میاد زیر یه مطلب دو کلمه بنویسم چون حس بیهودگی میدهد ولی برای reaction گفتم خوبه

  حتی در فن فیکشن هایی که وجود داره هم حرفت نمود داره … یه نگاهی به http://www.fanfiction.com/ که می ندازی چیز های زیادی در این رابطه میبینی

 • امیر

  خیلی هم خوب…
  بنده از این فانتزی‌ها کلن خوشم میاد چون خوشگلن. حالا چه زن باشه چه مرد. چیزی که خوشگل طراحی بشه ارزش دیدن داره

 • pej

  امیر راست میگه. آخه خوشگل میکشن.
  الان اون عکسهایی که تو سایت خودشونم هست قشنگه و هیچ حس خشونت و یا ترس به آدم نمیده.
  راستی راجه به gojee.com هم بنویس اگر خواستی البته.

 • آوید

  آره بابا،این شد یه چیزی.چیه همش ما رو شیر می کنن برم بجنگیم! :دی