جمعه ها با کاندوم: کاندوم های ویاگرا دار و سه خبر دیگر

دلیلی برای استفاده از کاندوم: کاندوم‌های ویاگرا دار

اگر با این پلاستیک مشکل دارین و اگر حس می کنین باعث می شه «قدرت»تون رو از دست بدین یا اگر نبود قدرت رو می‌ندازین گردن این بیچاره یا هر چی، یک خبر خوب براتون دارم! دورکس کاندومی داره که با داشتن ژل زینیفیل می تونه جای قرص ویاگرا رو براتون بگیره. این داروی قانونی می‌تونه مقدار خون بیشتری به موضع مورد نظر بفرسته و ایستادگی طولانی تر و شادتری رو براتون به ارمغان بیاره.

روش کار زینیفیل اینه که با داشتن نیتروگلیسیرین باعث ریلکس شدن دیواره‌های رگ می‌شه و اینکار جریان خون رو روونتر می‌کنه و در نهایت رسیدن خون بیشتر، باید پایداری بیشتر و شادتر می شه. زینیفیل علاوه بر نیتروگلیسیرین ماده‌ای داره که جذب پوستی اون رو تقویت می‌کنه پس دیگه لازم نیست قرص قورت بدین. منبع

کمپین تبلیغاتی «فرزند آینده‌» در فیسبوک

اگر کاربر برزیلی فیسبوک باشین و اسمتون «جادی»‌ باشه، ممکنه این چند روز درخواست دوستی دریافت کنین از بچه‌ای به اسم «جادی کوچولو»! اگر روی اسم «جادی کوچولو» کلیک کنین و صفحه این بچه تازه پا به دنیا گذاشته رو ببینین، متوجه خواهید شد که با یک کمپین تبلیغاتی تجاری برای کاندوم‌های مارک Olla طرف هستین که بهتون می گه اگر واقعا نمی خواین به زودی با «جادی کوچولو» دوست بشین، بهتره از کاندوم استفاده کنین.

این شکل از تبلیغ بر اساس قوانین کاربری فیسبوک ممنوعه چون پشت هر پروفایل فیسبوک باید یک انسان واقعی قرار داده باشه ولی شکی نیست که این تبلیغ، جالبه و چشمگیر.

سرویس اشتراک کاندوم‌های سرریچاردز

شرکت سر ریچارد اشتراک ماهانه قبول می کنه! می‌تونین به سایتش برین و با تنظیم نوار لغزانی که می‌گه «چند بار در ماه شانس در خونه‌تون رو می زنه؟» اعلام کنین که چند تا کاندوم در ماه می‌خواین. بعد کافیه نوعی که می‌خواین رو از بین «فوق نازک»، «کلاسیک دون دون»، «دون دون لذت بخش»، «فوق بزرگ» و «مجموعه» انتخاب کنین و کار تمومه. البته اگر الان مشترک کاندوم های سر ریچاردز بشین به خاطر ایام عید خارجی، تخفیف ۳۵٪ خواهد بود.

کاندوم ۶۸ دلاری لویی ویتان

واقعیه. لویی ویتان می دونه کسانی هستن که فکر می کنن اونقدر باکلاسن که کاندومشون هم باید با بقیه فرق کنه. اگر شما جزو اونها هستین می تونین وارد مغازه‌های لویی ویتان بشین، ۶۸ دلار پول بدین و یکی از این کاندوم های لوکس بخرین.

مشخصه که با انجام اینکار خز، خودتون رو از انواع و اقسام مدل‌های بانمک دیگه محروم کردین ولی خب در عوض دلتون خوشه که پولدارین (:

 • bi savad

  من واقعا موندم اگر ۲۰ تا مشکل اول اون جامعه ای که تو داری توش زندگی می کنی را پیدا کنیم، این که مردم بدون کاندوم هم دیگر رو می کنن یکی ازون ۲۰ تا هست یا نه؟؟!!
  دروغ، تظاهر، بی فرهنگی، تعصب های دینی و قومی، ظلم و بی تفاوتی نسبت به ظلم، توحش، کودک آزاری، تقدس گرایی، فقــــــــــــــــر و هزار چیز دیگه داره هر روز اون جامعه رو بدتر می کنه و تو نگران این هستی که یک وقت مردم بدون کاندوم هم دیگر رو نکنن!!!
  شاید ازین نگرانی ها داشتن هم یک جور تظاهر به کلاسی و سواد است!!! خوش به حالت که ازین نگرانی ها داری!!!

 • جادی

  بیسواد: الان این ناراحتی شما از چیه؟ اینکه چرا من اونو ننوشتم و اینو نوشتم؟ خب شما اونو بنویس (: جریان ساده است.

 • arash.

  یه سوال فنی! این محصولات دارویی جنسی که این همه داره تبلیغ میشه،واقعا اثر گذاری داره جادی؟!
  مثلا VigRx یا viagra که شما نوشتی. آیا جایی دیده شده که کسی مصرف کنه و نتیجه داشته باشه؟!

  • جادی

   آرش:‌البته اینها رو باید از متخصص این حوزه ها بپرسی. اینا بحث های پزشکی است از نظر من. ولی این رو می دونم که ویاگرا یک چیز واقعی است که باعث می شه «استواری» بهتر باشه. اما هیچ محصول خونگی که «بزرگ کننده» و این تیپ چیزها باشه وجود نداره. همونطور که یکی از دوستان در مورد این مطلب توی فیسبوق نوشته بود، مهمه که آدم ها بدونن که این بحث ها پزشکی است و نوعی از دارو.

   من خودم هیچ وقت اهل مصرف دارو نیستم و به نظرم اگر کسی واقعا به این تیپ چیزها (مثلا ویاگرا)‌ نیاز داره بهتره حداقل یکبار با یک پزشک این حوزه حرف بزنه.

 • علیرضا

  من با هر دو کامنت اول موافقم.

 • arash.

  @جادی
  موافقم که بحث مربوط به داروست.اما باید توجه کرد که موضوع سر تاثیر گذاری است و اگر از موضوع عوارض جانبی فاکتور بگیریم،موضوع کاملا میشه کاربری!من شخصا تا موردی رو ندیده باشم که توسط اطرافیان تایید شده باشه،باورش ندارم…

  این موضوع رو هم در نظر داشته باش که در ایران چند متخصص هست که هم با سواد باشد و هم با تجربه کافی پزشکی و هم اهل تحقیقات و بروز بودن! که بشه به عنوان یک مشاور خوب بهش مراجعه کرد…

  • جادی

   در مورد تاثیر گذاری که خب می شه گفت آره تاثیر می ذارن. ویاگرا (و محصولات تجاری مرتبط) یک کشف واقعی هستن و کار هم می کنن (: در مقابل انواع بزرگ کننده و غیره تقلبی هستن و کار مفیدی نمی کنن.

 • جادی جان این روش قبح شکنیت رو دوس دارم.
  امیدوارم با اینگونه مطالب بتونی یه سری از آدما رو سر عقل بیاری که صحبت در مورد سکس خجالت آور نیست.