• آی ملت ایران‌، های ملت شهید پرور ایران‌، بنگرید این اجانب‌ خر را که چشم ندارند پیشرفت‌های ما را ببینند‌ و آن را به هر نحو سانسور می‌کنن‌! های ببینید که این‌ها کرم‌ها و امید ما را که فرستادیم فضا‌، حساب نکردند‌، های ببینید که این جوانان بنگی ما را که هر لحظه در فضا هستند را حساب نکردند‌!

  این احتمالا دیالوگ‌های احمد خاتمی خواهد بود در نماز جومعیه این هفته‌!
  :D

 • finaprp

  اینجوری میگه با صدای کلف بخونید و بلند:

  اول از همه شما و خودم را به تقوای الهی دعوت می کنم. در خطبه ی اول می پردازم به مسایل دینی و در خطبه ی دوم عرایضی دارم عرض می کنم.
  خطبه اول … 3 خط

  خطبه دوم

  همانطور که شاهد بودید در جریان یک سایت که مطئلق به سهیونیسم بین الملل و آمریکای جهان خوار است قرار داریم. آمار افراد فضا را با بی شرمی 10 نفر اعلام کرده اند. و آن حضرات کرم و موشی که فرستادیم در فض(ا همسو با یکی از سران فتنه 88 که در بیانیه پراکنی هاش به نظام افترا زده بود) به حصاب نیاوردند. و یکبار دیگر همراستا بودن سران فتنه با آمریکا رسوا شد! تکبیر الاف کردی….

  غرب که می بیند ما در آینده میمون ودر آیند اه ی دیگر خ.ر را به فضا ارسال خواهیم کرد چشم دیدن پیشرفت روز افزون ایران اسلامی را که الگوی انقلاب های منتقه است که به حق بیداری اسلامی است! و به اروپا این ملت ذجر کشیده هم رسیده. را ندارند مرگ بر آمریکا …. صبر کنید بعد تکبیر بگویید!

  ما به حول قوه الهی خ.ر و میمون و در آینده یک تمساح را هم به فضا خواهیم فرستاد و با تحت نظر قطب عالم امکان حضرت امام آیت الله خامنه ای قدس انسان به فضا خواهیم فرستاد.

  عزیزان من، به گفته ی مقام معظم رهبری قطب عالم امکان حضرت آیت الله خامنه ای روحی و ارواحی فداه با جنبش نرم افزاری می توانیم موشک به قلب خاک اسراییل بزنیم.

  و مسئله بعدی مسئله حجاب است. حجاب مصونیت است نه محدودیت. این همه تجاوز در کشور رخ می دهد برای آن است که زنان بد حجابند! آهای ملت حجاب را رعایت کنید. گشت ارشاد را حمایت کنید! بعد از نماز جمعه هم یک تظاهرات خودجوش به نفع حجاب برگزار خواهد شد که شرکت در آن برای عموم اجباری است.
  والصلم

 • پارسا

  میشه خواهش کرد در نظر نفر قبلی به ترتیب لغات متعلق و صهیونیسم، حساب، و السلام، را تصحیح بفرمایید، ترجیحا با قرمز و بولد!!

 • finaprp

  چی می گی! اگر چشم خریت! اوه ببخشید بصیرت نگاه کنی
  سهیونیسم رو صهیونیسم واصلم! رو هم والسلام می بینی نیازی هم به بلد با رنگ قرمز نداره!!

 • finaprp

  خوب ولی خودمونیم 18 هم خوب نمره ایه. :)

 • pej

  شانس آوردیم تعداد نفرات 11 نیست وگرنه که الان بروبچ ضد انحراف ترکونده بودن اینجا رو.
  راستی جادی بعد از فیلتر کردنت بهت اخطار ندادن.بعضیا میگن اخطار میدن که دیگه از این مطالب نزارید.

 • a

  جادی freekeyboard دیگه ف ی ..ل نیست !

 • مجید

  تو انقدر بی سوادی که یاد نداری املای کلمات رو درست بنویسی

 • Pingback: ناسا آچار مورد نیاز یک فضانورد رو به ایستگاه فضایی ایمیل کرد | کیبرد آزاد()