کمک ماهانه یک دلار به توزیع گنو/لینوکس پارسیکس

پارسیکس رو همه دوست داریم. بخشی از تاریخ ما است و یکی که از چیزهایی که من همیشه پیشرفتش رو دنبال می کنم. حالا آلن باغومیان، مدیر پروژه پارسیکس و موسس تکنوتاکس پیام داده:

باز این موقع از سال فرا رسید! ما نیاز داریم تا خرج سالیانه سرور اختصاصی پروژه را بپردازیم. شما می‌توانید در پرداخت بخشی از این هزینه که سال‌ها هست پرداخت می‌شود ما را کمک کنید. ما امسال به کمک‌های بیش‌تری نیاز داریم و به همین دلیل است که ما برای اولین بار این برنامه را به راه انداختیم. اسم این برنامه “یک دلار در ماه” هست.

آلن گفته که می‌خواد پنجاه نفر رو برای این پروژه جمع کنه. تا حالا به بیست و شش در لیست هستن. سایت سیتو یک صفحه مخصوص اینکار درست کرده که به راحتی می‌تونین برین توش، سفارش بدین، با کارت شتاب پرداخت کنین و پول به پروژه پارسیکس برسه. مبلغ نهایی حدود پونزده تومن برای یکساله و به نظرم برای هر وبلاگنویس آی تی و طرفدار آزادی نرم افزار و علاقمند لینوکس، اینکه اسمش به فهرست اضافه بشه باید مایه شادی باشه (:

 • مانی

  سلام جادی جان،
  یک دستی به سر و روی این وبلاگ بکش.قالبش خیلی افتضاحه!
  در ضمن موقعی که چیزی رو تو نقل قول می گذاری فونتش خیلی درشت و بد می شه،پیشنهاد می کنم از فونت بی بی سی فارسی برای وبلاگت استفاده کن:http://goo.gl/YP5Rh .
  هم چشم خواننده اذیت نمی شه هم خودت راحت تری.
  راستی من هم سعی می کنم در حد توان به این پروژه کمک کنم.
  شاد و موفق باشی!

 • قالب جدید مبارک!
  همون نظرات قبلی. این که راست چین باشه و …
  فونت تیترها به نظرم خوب نیست. در ضمن استفاده از فونت بی‌بی‌سی درست نیست. بی‌بی‌سی برای فونت خرج کرده و تا اونجا که می‌دونم به صورت عمومی منتشرش نکرده. این وبلاگ من متعه هم از خودش برداشته گزاشته!

 • finaprp

  هیف وبلاگ جادی نیست! قالبش این باشه و از فونت آزاد استفاده نکنه :)

  • جادی

   خب یک راهنمایی ای چیزی هم می کردی که چجوری فونت رو آزاد کنم (: بگو برم سراغش اگر عملی باشه.

 • میلاد

  البته به جاهای دیگر مثل محک هم می شه از این کمک ها کرد. خوب بود یک یادآوری می کردید.