پادکست شماره یک رادیو فنگ: این یک معجزه است

یکسری از دوستان خیلی خوب این پادکست بسیار جذاب رادیوفنگ رو راه انداختن. منم از راه دور ده دقیقه توش مشارکت دارم (: به نظرم خیلی کار قوی ای شده و خب مشخصا به اپل زامبی ها به هیچ وجه توصیه نمی شه گوش کردن این شماره بخصوصش (:

پنجاه دقیقه است و فایلی که از رو سایت قابل پخشه بیست و پنچ مگ. اگر اینترنت ایرانی دارین (  ): )، می تونین برین سراغ دانلود فایل های کوچیک تر


by

با تاخیری چند ساعته، از استودیو فریمان، جایی که انقلاب از رگ گردن به ما نزدیک‌تر است، با شماییم؛
در شماره‌ی یکم، با صبح جمعه همراه‌تان می‌شویم، از اشغال ِ وال‌استریت خواهیم گفت. با چشم‌های گشوده ز حیرت، به سراغ سمفونی تاریک سیب‌های گاز زده خواهیم رفت. به احترام برخی‌ها سکوت خواهیم کرد، و دست آخر با داستانی پیرامون ِ ویدئوگیم‌ها و با درودهایی بی‌کران به بعضی‌های ِ دیگر برنامه‌مان را به پایان می‌رسانیم.

بشنوید و برای ما بگویید …

[audio:radiofang01med.mp3]

[ لینک دانلود با کیفیت و حجم پایین | ۱۳ مگابایت ]
[ لینک دانلود با کیفیت و حجم متوسط | ۲۶ مگابایت ]
[ لینک دانلود با کیفیت و حجم بالا | ۵۲ مگابایت ]

 • چرا ام‌پی‌تریه خب؟ :))

 • جادی

  اوگ می ذاشتیم؟ راستش اونجوری به افراد خیلی کمتری می رسه. در ضمن من فقط یک فایل فرستادم و پادکست رو یکسری از دوستان دیگه ساختن (که البته کم آزاد نیستن !).

 • محمد

  با عرض سلام خدمت جادی محترم
  واقعا بدون تعارف و هندونه بقل گذاشتن در یک کلام عالی هستید
  چرا که با شما به خیلی سایت ها پادکست ها و خیلی چیزای جذابه دیگه رسیدم و صد البته خودتون
  یه سوال میدونم بی جواب نمی مونم با این رادیو فنگ تازه اشنا شدم و نگرانم چون که تا شماره ی سی و چهارم اومده ولی دیگه اپدیت نشده قراره ادامه پیدا کنه یا از اقبال بد ما به پیسی خورده که امیدوارم اینجوری نباشه
  ممنون
  با ارزوی سلامتی و موفقیت