جنایت علیه بشریت توسط بشار اسد

طبیعت سیستماتیک آزار شهروندان توسط نیروهای دولتی سوریه در شهر حمص از جمله شنجه و قتل‌ها نشان دهنده جنایت علیه بشریت است.

گزارش ۶۳ صفحه ای دیده‌بان حقوق بشر یک مصاحبه با ۱۱۰ نفر از قربانیان و شاهدان حمص است که قضایای زیادی رو از شاهدان عینی روایت می کنه.

مرتبط: اگر تحمل دیدن دیکتاتوری رو دارین که آدم ها رو می کشه تا قدرت و پول رو از دست نده این فیلم رو هم ببینین: سربازان مسلح اسد به تظاهرات حمله می کنن، یکی رو اسیر می گیرن و کمی بعد، همونجا توی خیابون می کشن.

 • احسان

  آخه من موندم تو رو چه به بحث های سیساسی یه مدت رفتی تو سیاست
  404 مطلب مفیدی پید نشد
  اگه آزادی رو بخوایم در حق جادی رعایت کنیم می تونم بگم یه آدمی که خون رو می بینه ولی عاملشو نه.

  • جادی

   احسان: خوشحال می شم توضیح بدی کشتن یک اسیر توی خیابون، عاملش چیه . این بحث هم سیاسی نیست. سیاست مال کسیه که می خواد قدرت بگیره. این بحث حقوق بشری / مدنی است (:

 • اوه من مطمئنم که در لابلای این 63 صفحه ، یا لا اقل ، یکی دیگه از گزارشها ، یا شاید یکی دیگه از جلسه ها ، یا نمی دونم یک جای دیگهدر فضای حقوق بشری ، “چون بحث اصلا سیاسی نیست و مسئله DOUBLE STARNDARDS یک دروغ بزرگه ” ، حتما در مورد بحرین ، عربستان ، کویت ، یمن ، امارات ، اردن ، آمریکا ، انگلیس و فرانسه صحبت شده . من مطئمنم. تو خبری نداری در این مورد ؟

  • جادی

   یعنی الان استدلالت شده این: چون آمریکا کرده پس ما هم می کنیم و خوبه؟ ((: یادت باشه قرار بود آمریکا بد باشه و ما الگو. یادت نره (: