فراموش نکنین که تا چهل روز دیگه اوبونتو وان تعطیل می شه. خبر بدی بود و ممکنه بعض ها رو تحت تاثیر قرار بده! اوبونتو وان تا ۳۱ جولای بیشتر فعال نیست و بعدش فایل هاش پاک می شه. الان فقط چهل روز مونده و لازم دیدم یادآوری کنم که اگر از این سرویس استفاده می کردین و هنوز فایل ها رو ازش بر نداشتین باید به یکی از روش های دریافت یک‌جا، انتقال به موور.آی او یا دانلود تک تک یکی رو انتخاب کنین و با این سرویس خداحافظی کنین؛ چهل روز برای بک آپ گرفتن زمان کمیه و مثل برق و باد خواهد گذشت. ژوئن 19, 2014 ، 5 پاسخ
 • ALI

  حکم بچه های نارنجی اعلام شد. ۱ تا ۱۱ سال حبس با قابلیت تجدید نظر.

  • احسان

   :(

 • محمد میردار

  خدا یامرزتش سرویس خوب و با حالی بود :D

 • mehdi

  دیر اومد زود رفت! کانونیکال ناامیدمون کرد اوبونتو تاچ هم مثل همین اوبونتو وان شکست میخوره ببینید کی گفتم.
  چرا این کانونیکال مثل آدم روی وایلند کار نمیکنه آخه اعصاب آدم رو خرد میکنه

 • به نظرت این جور تصمیمات باعث نمیشه اعتماد مردم نسبت به جامعه ی نرم افزار آزاد کم بشه؟
  صد البته که یک سرویس رایگان حتما در قوانین استفاده از اون ذکر شده که ممکنه روزی ببندیم بریم، ولی این به نظر من شبیه کاریه که گوگل این اخیرا چندین بار انجامش داد و سرویسهای مختلفش رو از بین برد. اما یه شرکتی مثل مثلا مایکرسافت میاد از اول میگه آقا جان من در قبال این پولی که دارم میگیرم تا فلان تاریخ تضمین میکنم که خدمات لازم رو ارائه بدم. و زودتر از اون هم نمیاد بگه شرمنده خدافظ!
  به نظر من اینکه یک سرویسی رایگان داره عرضه میشه دلیل کافی ای برای برچیدنش بدون هیچ جایگزینی نیست. مثل این میمونه که یه اتوبوسی مجانی مردم رو به یک مقصدی ببره و در بین راه اتوبوس خراب بشه. بعد بگه مسافرا بریزن بیرون هر کی هر کاری دلش میخواد بکنه! در صورتی که این اتوبوس باید یه اتوبوس دیگه رو هماهنگ کنه بیاد تا مسافراش رو ببره.