تماس با جادی

تماس ؟ من همیشه از تماس خوشحال می شم ولی دو نکته رو همین اول کار بگم:

از تلفن خوشم نمی یاد

حافظه خوبی ندارم

چرا اینها رو اول کار گفتم ؟ برای اینکه ترجیحا زنگ نزنین (تلفن رو هم اینجا نمی دم) و اینکه در تماس یادم بندازین جریان چیه و برای چی داریم ایمیل می زنیم (: دوستان نزدیک تر رو هم یادم می ره چه برسه به مثلا دوستی که سه سال قبل یکبار با هم ایمیل رد و بدل کردیم.

بهترین شیوه ایمیل است: jadijadi روی جیمیل. مسنجرها هم بدک نیستند. مثلا jadijadi توی همون گوگل تاک یا jonnect توی یاهو. منتظرتون هستم (: ترجیحا ایمیلی.

 • Alex

  سلام،

  وبلاگ جالبی دارید. من تست سلامت فلسفی شما رو دیدم ولی به نظر من این تست از لحاظ علمی درست نیست. در واقع در این تست امکان نظر ندادن در هیچ موردی وجود نداره و بنابراین مواردی هستند که پیش نیاز پاسخ دهی به آن ها قبول کردن موردی دیگر است که قبلا نپذیرفته ایم! و یا سوالاتی وجود دارد که نظر دادن در مورد آن ها می بایست نسبت به بخش های مختلف آن سوال مجزا شود در حالی که یا باید همه بخش ها را قبول کنیم و یا همه آن ها را رد کنیم، در واقع سوالات چند وجهی و چند بخشی هم در این تست وجود دارند.

  ارادتمند

 • Roozbeh

  Hi dear

  This philosophic testing system has got a big problem. Philosophic discourses are not just black and withe to answer them “yes” or “no” or “agree” and “disagree”. Thanks

 • بله و بدون شک حق با شما است. بالای تست هم توضیح داده. اینها بحث های تاریخی فلسفه هستن و هیچ کدوم جواب «بله/خیر» ندارن . تنها کاری که این تست می کنه اینه که به آدم ها می گه این جواب های بله و خیر که برای سوالات دارن، کار نمی کنه (: