کتاب صوتی «بازی‌های جنگی»


کتاب صوتی پدیده جذابی است: در اوقات بیکاری، در ماشین، در اتوبوس، سر کار، حین وبگردی و … می‌شود کتاب را به جای خواندن گوش کرد. با توجه به نوشته‌های قبلی‌ام در مورد کتاب بازی‌های جنگی و علاقه شخصی‌ام به این کتاب و درخواست دوستان مبنی بر به اشتراک گذاشتن این کتاب، تصمیم گرفتم شروع کنم به خوندن و ضبط این کتاب.

به نظرم این کار کمتر خلاف کپی‌رایت یا حق تکثیر مترجم / ناشر اصلی است. اولا که این کتاب بیشتر از ۲۰ سال قبل چاپ شده و دیگر هم تجدید چاپ نشده و در عین حال با خوندن اون من چیزی به کار ناشر / مترجم اضافه کرده ام که حداقل از نظر اخلاقی برای خودم به اشتراک گذاشتنش رو راحت‌تر می‌کنه. در عین حال یک کتاب صوتی به فهرست کوتاه کتاب‌های صوتی فارسی اضافه می‌شه که به نظرم جذابه (:

اوه… قبل از گذاشتن لینک کتاب‌ها این رو هم بگم که من نه گوینده رادیو هستم و نه اطلاعاتی از جریانات مربوط به صدا دارم. میکروفون باز بوده و بلند کتاب خوندم؛ به امید اینکه دیگران در کل جریان راضی باشن. بدون شک از نظرات استقبال می‌کنم.

 فایل صوتی پیشگفتار ناشر کتاب بازی‌های جنگی تقریبا ۷۰۰ کیلوبایت

 فایل صوتی پیشگفتار (فصل صفر) کتاب بازی‌های جنگی کمتر از چهار مگابایت

 فایل صوتی فصل اول کتاب بازی‌های جنگی کمی بیشتر از ۳ مگابایت

منتظر چی هستین؟ پخش کننده‌های ام.پی.تری تون رو پیدا کنین و روی فایل‌ها کلیک راست کنید و Save Target As رو بزنین. خوندنش کار سختیه و احتیاج به روحیه هست برای تموم کردنش! تشویقم کنین!