خاطرات دهه شصت

گاهی آدم یک چیزهایی می‌بینه که مو به تنش راست می‌شه.. حداقل من که اینطوری‌ام. نه از ترس. نه از سرما… نمی‌دونم.. از یک جور احساس عجیب که انگار هنور در دنیایی زندگی می‌کنیم که توش چیزهای با ارزشی هست. یکی از این چیزهای با ارزش، وبلاگ خاطرات دهه شصت است.

وبلاگ رو که ببینید، شاید حس کنید که غلو کرده‌ام… نمی‌دونم… ولی من با دیدن چنین چیزهایی حس می‌کنم که دنیا هنوز چیزهای باارزش زیادی داره. درسته که من کسی رو دوست دارم که به دنیام ارزش زندگی کردن می‌دن اما دیدن این چیزها، برام جذابه چون می‌بینم که.. نمی‌دونم.. چون مو بر تنم راست می شه (:

تنها افسوسم اینه که چنین کارهای عالی‌ای چرا روی بلاگفا انجام می‌شن؟ بلاگفا قبلا تجربه پاک کردن وبلاگ‌ها رو داره و کسی که از خاطرات دهه شصت می‌نویسه هم همیشه لبه مرز پاک شدنش از دنیایی است که توش قراره هیچ چیز ارزش نداشته باشته.

  • همین الآنش هم که اون لینکو زدم باز نمیشه! بلاگفا..!!! جک سرویس های وبلاگه بخدا. تازگیا یه سرویسی راه افتاده به نام بلاگها! که وردپرسه ولی فارسی. یعنی وردپرس مولتی یوزره و خیلی جالبه. بد نیست یه نگاهی بهش یندازین. ولی حیف که از این پروژه ها حمایت مالی خوبی نمیشه….

  • محمود

    سلام ، خبری از این وبلاگ ندارید ؟ مثل اینکه بسته شده ، از طریق سرج برای یافتن آدرس جدیدش اومدم اینجا ، اگر امکانش هست از طریق ایمیل خبر بدین .

  • محمود

    پیداش کردم http://dahe60a.blogfa.com/

    موفق باشید