دختر شایسته آمریکا در سال ۲۰۱۱

تصویر بالا، دختر شایسته آمریکا در سال ۲۰۱۱ است. دختر برگزیده ایالت نبراسکا. گزارش‌ها می‌گویند:

او بعد از ظاهر شدن در یک بیکینی سیاه رنگ و سپس تغییر لباس به یک لباس شب سفید و نواختن یک آهنگ روی پیانو، نظرش در مورد ویکی لیکس را به حاضران اعلام کرد. ترسا سکانلان به مخاطبین گفت «این جریان حاصل یک دسیسه است و وقتی صحبت از امنیت ملی کشور باشد، باید پیش از فکر کردن به حق مردم برای دانستن، روی امنیت تمرکز کنیم چرا که بسیار مهم است که همه در مرزهای ما امن باشند و نباید به اینجور چیزها اجازه ظاهر شدن بدهیم و باید درست کنترل شوند.»

برای نمونه‌ ای دیگر درفشانی‌های دختران شایسته آمریکا، اگر پهنای باند قابل قبول دارید نگاهی هم به این ویدئوی سال ۲۰۰۷ بیاندازید.

 • ایشون هم از مبارزین علیه امپریالیسم و صیهونیسم بین المملی هستند ؟

 • حالا این واسه خودش باز نظریه بدون توجه به درست یا غلط دونستنش از طرف ما ولی توی مسابقات سالهای پیش با حرفایی که کاندیداهای ملکه زیبایی می‌زدن من یکی که به این نتیجه رسیده بودم یکی از فاکتورای برنده شدن تو این مسابقات احمق بودن به تمام معناست

 • فرود

  فقط مزیتش اینه که اینو یکی میگه که دست کم خوشگله!! ما همین حرفو داریم از زبون یه مشت میمون میشنویم :
  باید پیش از فکر کردن به حق مردم برای دانستن، روی امنیت تمرکز کنیم
  منتها یه کم پس و پیش میگن جمله رو.

 • محمد

  جگرش را!

  شر و ور هم یکی بگه که بر و رویی داشته باشه.

  جواب تلخ می‌زیبد لب لعل شکرخا را!

 • Pingback: Tweets that mention دختر شایسته آمریکا در سال ۲۰۱۱ -- Topsy.com()

 • ژولی

  من ریدم به هیبت هرچی خوشگل کس مغزه

 • senaps

  البته فکر کنم این خانوم با جسیکا البا جون و انجلینا جولی جون!! روبرو میشدن بهتر بود!!

  در کل،گاهی اوقات،بهتره اونایی که زنونه فکر میکنن بکشن کنار و به فکر خوشکل کردن خودشون باشن….
  زنونه فکر کردن،با زن بودن تفاوت داره….
  اگر قرار باشه رسانه ها امنیت رو بر خبررسانی اولیت بهش بدن،اونوقت میشن چیزی تو مایه های فالس نیوز خودمون که بعد از مدتی دیگه کارشون میشه خبردراری!!
  بهتره خبرگذاری ها خبر ها رو بدون در نظر گرفتن هیج چیزی و با پشتوانه ی مردم پخش بکنن،و این خوشکل ها هم خودشون رو خوشکل کنن و پیانو بزنن شاید روزی شدن جان لنون یا مایکل جکسون!!

 • امیررضا

  من با نظرش موافقم!
  متاسفانه ما داریم در کشوری زندگی میکنیم که شاید خیلی مورد رضایت ما نباشه, به همین دلیل فورا با ایده ی افشاگری بی حد و مرز موافقت میکنیم, چون اکثر این افشاگری ها در آخر باعث خنک شدن دل ما مردمی میشه که از وضعمون راضی نیستیم.
  اما اگر ما هم در کشوری زندگی میکردیم که از وضعیتش رضایت کامل داشتیم (که احتمالا برای این خانم اینطور بوده), از هر عاملی که بتونه برای زندگیمون ایجاد خطر کنه میترسیدیم.

  اسناد ویکی لیکس رو هم من می تونم بخونم, هم فلان رهبر دیکتاتوری که ممکنه تشنه ی خون کشوری مثل امریکا باشه. اطلاعات محرمانه ای که ممکنه در صورت فاش شدن به ضرر مردم کشوری باشه, بهتره محرمانه باقی بمونه.

  نظر هر کسی در مورد « آزادی» با نفر بعدیش فرق داره, اما نظر شخصیه من اینه که گاهی وقت ها, شاید بهتر باشه برای بعضی از اشکال آزادی, حدی و مرزی قائل شد.

 • senaps

  امیر رضا،اگه چیزی هست که مردم باید بدونن،باید بدونن…
  مثلا مردم ایران حق دارن که بدونن که پادشاه عربستان خواستار جنگ بوده! وقتی این رو با کمک هاشون به جنگ تحمیلی به عراق کنار هم میذاریم،میبینیم که دشمن ما کسی بجز اسرائیل هستش!!!
  وقتی برای حفظ ازادی،صدای دشمن ازادی رو خفه کنی،در حقیقت ازادی رو خفه کردی رفیق….

 • soheil

  بلاهت تو نگاه این دختر موج می زنه و حرفش هم که به درد عمش می خوره. ولی خداییش باز خوبه که یک همچین آدم مشنگی جایی زندگی می کنه که همین برای زیباییش ارزشی قائل و پولی می دن و می تونه زندگی خوبی داشته باشه. حالا فکرشو بکنید الان یک دختر احمق خوشگل تو ایران باشه سرنوشتش چیه ؟

 • امیررضا

  @senaps
  من تمام این اسناد رو نخوندم. و فکر میکنم 99.99% بقیه مردم هم این اسناد رو به طور کامل نخوندن. اما اینطور که بوش میاد, چیزهایی توش بوده که شاید بهتر بوده مردم ندونن… حداقلش اینکه شاید بهتر بوده دشمنای اون مردم ازش خبر نداشته باشن.

  افشاگری یه چیزه, خبر رسانی یه چیزه دیگس… حرکت ویکیلکس از نظر من شبیه کار این سایت هایی هستش که اخبار یا عکس ها و فیلم های خصوصیه مربوط به سلبریتی ها رو بدون اجازشون پخش میکنن (نمونش هیلتون یا کارداشیان) شاید از نظر منو تو خیلی جالب باشه, ولی فکر نمیکنم اون سلبریتی هم نظرش با منو تو موافق باشه.

  به هر حال من شخصا نمی تونم قبول کنم که ویکیلیکس چیزی بیشتر از یه هیاهوی نمایشی باشه… برام قابل قبول نیس که یه سری حرف های خاله زنکی مثل اینکه فلانی اینو پشت سرفلان کس گفته و اون یکی فلان حرف رو زده, جزو اسناد طبقه بندی شده ی سیا یا ان اس ای باشه…

  به هر حال من فکر میکنم نظر این خانم محترمه, و قبل از مسخره کردنش باید سعی کنیم موضوع رو از دید اون نگاه کنیم. درسته که امریکایی ها معایب خیلی زیادی دارن ولی وطن پرستیشون برای همه ثابت شدست.

 • پیروزان

  این پیرزن شایستست یا دختر شایسته، مطمئنا تنها چیزی که نیست دختر!

 • احمق
  باکا
  ادیوت