مصرف کنید: بخش جدید کیبردآزاد

راستش نمی‌دونم از این بخش چی در خواهد اومد. من در طول روز چیزهایی خوبی توی اینترنت می‌بینم. بخشی‌اش رو برای مجلات و روزنامه‌ها و این چیزها می‌نویسم. بخشی‌اش رو برای وبلاگ کنار می‌ذارم تا بنویسم – و دو سه روز یکبار تب‌ها رو می‌بندم و یکیشون رو می‌نویسم – و بخشیشون رو نگاه می‌کنم / می‌شنوم و فکر می‌کنم چه خوب بود بقیه هم می‌دیدن و گوش می‌کردن.

حالا ایده‌ام اینه که یک بخش کوچیک باز کنم. چیزی شبیه سانسور ابلهانه. اما اینبار با اسم «مصرف کنید». اینجا احتمالا پهنای باند می‌خواد. متاسفم که بعضی‌ها دردسر خواهند داشت یا یک بخش غیرقابل استفاده خواهند دیدش. مشخصه که سعی می‌کنم دو سه خطی هم خودم در مورد هر مطلبش بنویسم ولی به هرحال در این بخش قراره رسانه‌های دیگر رو با هم مصرف کنیم. اسم مصرف کنید هم یادمون می‌ندازه که تمام رسانه‌ها تولیداتی هستن که ما مصرفشون می‌کنیم. شاید فکر کنیم داریم از طریق اخبار از دنیا مطلع می‌شیم، شاید فکر کنیم یک نفر می‌خواد به ما چیزی یاد بده و غیره و غیره ولی به هرحال نباید فراموش کنیم که مشغول مصرف رسانه هستیم. یا چنین چیزی. به هرحال من متخصص این حوزه نیستم ولی به عنوان یک آزمایش چیزهایی که به نظرم ارزش دیدن داره رو لینک می دم.

 • pej

  یک قسمت هم قرار بده شاید کس دیگری هم چیز جالبی دید خواست به لینکهات اضافه کنه.

 • pej

  پیشاپیش استقبال من یکی رو بپذیر.

 • َعالی. اتفاقا خیلی دوست دارم با منابع خبریت آشنا بشم و خودم هم تنبلیم بیشتر از این حرفهاست که برم دنبالش! شدیدا پایه ایم.
  حتما تو RSS بزاریش ها.

  خدا خیرت بده مارو آف تو دیت نگه میداری!

 • یه غریبه

  درود
  من با اشتراک گذاری منابع مفید خیلی موافقم
  در این دریای بیکران وب به راحتی نمیشه سایتها و مطالب خوب رو پیدا کرد ، با این کارت کمک بزرگی به بازدید کنندگان سایتت می کنی
  پیروز باشی