اپلیکیشن «کاندوم فایندر» در روز ولنتاین برای ویندوز و بلک‌بری هم عرضه شد

روز ولنتاین، در بعضی کشورهای جهان روز ملی آگاهی از کاندوم هم اعلام شده و شهر نیویورک به مناسبت این روز اپلیکیشن «کاندوم یاب»ش که از طرف اداره بهداشت نوشته شده رو آپدیت کرده. تا قبل از این فقط کسانی که اندروید یا اپل داشتن می تونستن از این اپلیکیشن استفاده کنن اما حالا روی ویندوز و بلک‌بری هم می‌شه اونو نصب کرد. بنا به بیانیه مطبوعاتی:

این برنامه به کاربران اجازه خواهد داد تا از طریق سیستم GPS یا وارد کردن اطلاعات مکانی خود، محل نزدیکترین مرکز تهیه کاندوم و مسیر رسیدن به آن از طریق پیاده‌روی، وسایل نقلیه عمومی یا رانندگی را بیابند. همچنین برنامه می‌تواند بر اساس انواع روش‌های پیشگیری، دنبال مراکز مختلف بگردد و اطلاعاتی هم در مورد روش‌های صحیح استفاده در اختیار کاربر بگذارد. با داشتن این برنامه شهروندان نیویورک به بیش از هزار مرکز فروش دسترسی خواهند داشت و در هیچ شرایطی بهانه ای برای عدم پیشگیری از بیماری‌های قابل انتقال از طریق رابطه جنسی (مانند ایدز) و بارداری‌های ناخواسته نخواهند داشت.

جالب بود؟ دنبال NYC Condom در اپ‌استور اپل جستجو کنید یا آن را در اندروید مارکت ببینید. طبق نمودار زیر که اندرویدی های نیویورک به خوبی در روزهای گذشته از آن استقبال کرده‌اند (:

البته حداقل در تهران نیازی به چنین برنامه‌ای نیست چون نه فقط از داروخانه‌ها و سوپرمارکت‌ها که حتی از بقالی‌ها هم می‌شود کاندوم را تهیه کرد.


(توزیع رایگان کاندوم در ولز شمالی به مناسبت ولنتاین)

 • amir

  مطالب وبلاگت بسيار خواندني است و من هر دفعه كلي استفادهميكنم تازه كشف كردم چه جوري ميشه نظر داد
  راستي آقا شما فتيش كاندوم داري؟
  هر چندتا پست يك پستم از كاندوم مي نويسي

  • جادی

   چاکریم امیر جان (: ولی فتیش کاندوم مگه هست؟ (((: کاندوم خودش جنسی است دیگه (: اما مساله به علایق جنسی ربط نداره. به تبلیغ چیزی ربط داره که کاملا در جامعه ما آزاد و در دسترس است ولی فرهنگش جا نیافتاده که باهاش راحت باشیم و مردم گاهی کت و توک ازش خجالت می کشن (:

 • amir

  مخلصم آقا مي خواستم بگم عشق كاندوم بعد گفتم شايد ناراحت بشي ولي متوجه شدم نه كارت درست تر از اين حرفهاست :)به قول خودت كاندوم ديگه تو بقالي هم هست اصل كاري نيست ودر اين باب آفتابه لگن هفت دست شام نهار هيچي :)
  وبلاگت خيلي عاليه بدون تعارف ميگم بعد از اينكه نظر گذاشتم ديدم قسمت نظرات هم تاييدي نيست ديگه خيلي بيشتر خدمت شما اردت پيدا كرديم.

 • حمید