تبلیغ شاد: تقویم رنگی رنگی پرو

JadiBlog-Banner

اپلیکیشن اندرویدی تقویم رنگی رنگی جزو محبوبترین تقویم های ایرانی دانلود شده، با چیزی حدود 200 هزار دانلود در چند ماه اخیر بوده است. این تقویم برای هر روز مناسبت های خاص و منحصر به فردی پیشنهاد، و رفته رفته یک شیوه ی زندگی شاد و سالم را به مخاطبین معرفی میکند.

تیم رنگی رنگی بعد از تلاش برای توسعه ی این تقویم، نسخه ی «تقویم رنگی رنگی پرو» را به بازار ارائه کرده است. این نسخه تکمیل شده تقویم قبلی است که امکانات بیشتر و بهتری به آن اضافه شده است. بعضی از امکانات جدید تقویم رنگی رنگی پرو شامل: امکان اضافه کردن یادداشت های شخصی برای هر روز و امکان ویرایش، ویجت های مختلف با رنگ ها و سایزهای متنوع، نمایش روزهای میلادی و قمری علاوه بر تقویم اصلی شمسی، و… می باشد که با رنگی ترین و شادترین ظاهر ارائه داده میشود.

امکانات تقویم رنگی رنگی به طور جزئی شامل موارد زیر می شود:

 • مناسبت های رنگی رنگی برای هر روز
 • نمایش تاریخ شمسی / میلادی / قمری
 • امکان اضافه کردن یادداشت برای هر روز
 • نه ویجت مختلف با امکان تغییر رنگ توسط کاربر
 • مبدل تاریخ میلادی به شمسی و برعکس
 • تقویم بی انتها ! ببینید سال 1400 تولدتان در چه روزی است
 • نمایش مناسبت ها و تعطیلات رسمی
 • امکان به اشتراک گذاری مناسب ها با دوستان
 • امکان انتخاب تقویم اصلی ( شمسی یا میلادی )
 • نمایش / عدم نمایش تقویم قمری به انتخاب کاربر

نسخه تقویم رنگی رنگی پرو باید از سایت هایاپلیکیشن ایرانی خریداری شود که قیمت آن ۱۵۰۰ تومان هست.

دانلود تقویم رنگی رنگی پرو از کافه بازار

 • نوید

  جادی جان من اومدم بگم که بر حسب اتفاق فروشگاه سیتو رو لینکش رو تو وبلاگ تو دیدم . بعد باز هم از روی اتفاق دیدم چیزی رو که خیلی وقته دنبالش بودم رو سیتو داره !!
  ازش خرید کردم هفته پیش . فرداش که بهم زنگ زدن و هماهنگی و این حرفا . امروز اون کالا بدستم رسیده. فقط خواستم بگم بسیار بسیار بسیار از نحو کارشون راضی هستم .
  بنظرم حتی اگه جا داره سعی کنی یه جایی مثل لینکدونی یا چیزی داشته باشی این گوشه اینا .

  باز هم ازت ممنونم بخاطر معرفی کردن همچین فروشگاه خوب و عالی.

 • تیمور

  ( اندازه‌گیری آستانه تحمل جادی! :) )
  داری لج می‌کنی؟ پرو توی تیتر، من می‌دونم، من می‌دونم که تیتر رو عوض نمی‌کنی. حرفه‌ای مگه چشه که می‌گی پرو! احسان کجایی که داشتو کشتن؟ نمی‌خوای بگی حرفه‌ای بگو چیره دست یا سبک دست

  جره بازی بدم رفتم به نخجیر
  سبک دستی بزد بر بال من تیر
  برو غافل مچر در کوهساران
  هران غافل چرد غافل خورد تیر

  • من به شخصه با دیدن کلمه‌ی «پرو» دقیقا فهمیدم که منظورش پول در مقابل امکانات بیشتره
   ولی وقتی می‌گی حرفه‌ای به نظر بیشتر یه صفت می‌یاد، که یعنی خیلی خوب ساخته شده و خیلی خوب کار می‌کنه، یا امکانات خیلی خوبی داره، ولی هرچی که هست لااقل منو یاد پول نمی‌ندازه

   • تیمور

    پرو خیلی هم خوبه، پرو مث پر و پیمون! نسخه پروپیمون برنامه

 • نگار یعقوبی

  سلام
  من نگار یعقوبی هستم . مدیر رنگی رنگی . الان که کامنتهای شما رو خوندم به نظرم اومد که اسم حرفه ای خیلی بهتر از پرو هست و اصلا به فکر ما نرسیده بود :D
  اسم رو اینجوری کردیم : تقویم رنگی رنگی حرفه ای

  • تیمور

   صاحابش اومد، فرار کنین
   ببخشید پرو هم خیلی خوب بود، داشتم احسان رو اذیت می‌کردم. ترول بازی! بچه بودم نفهم بودم و …
   جادی لج بازی می‌کنی؟ اسم برنامه اصلن عوض شد

   • احسان

    (اندازه گیری آستانه تحمل تیمور:-D)
    :))
    داداش اون اصلا هستش نه اصلن

    • تیمور

     اصلن چی اونوخ!

   • تیمور

    اصلن نظرم عوض شد. پرو راه نداره، آدمیزاد رو به فکر اتاق پرو می‌اندازه. یه چی رو که می‌خوان امتحان کنن پرو می‌کنن تو اتاق پرو. برنامه پرو بیشتر به نسخه demo نزدیکتره.

    • تیمور

     اصلن با خودم مخالفم، پرو خیلی هم خوبه، یکه، دوشواری نداره! پرو مث پرورده، برنامه پرورده، برنامه‌ای با ابزارها و توانایی‌های بیشتر
     اصن به جای برنامه نویسی باید گفت: برنامه پرور! مشخ که نمی‌نویسن. برنامه آفریده و پرورانده می‌شود. بی‌راه میگم! نه بی‌راه نمی‌گم! اگه بی‌راه می‌گم، بگو بی‌راه می‌گی. اگه بی‌راه نمی‌گم، بگو بی‌راه نمی‌گی! جل الخالق! داریم با خودمون صحبت می‌کنیم. نکنه قولنج کردیم.

     • تیمور

      اصلن راه نداره این پرو، پرو رو که می‌بینم یاد پرویز می‌افتم. قیافه نحسش عینهو اجنه جلوی چشام سبز می‌شه.

  • فرهاد

   از اتفاق من هم گمان میکنم پرو بهتر هست. پرو دقیقن به من میگه با محصولی با امکانات بیشتر طرفیم، و احتمالن در ازای پرداخت پول (یا در مواردی پول بیشتر). این اصطلاح کاملن جاافتاده هست، اما حرفه ای؟ چیزی که فورن به ذهن میاد اینه که: من که حرفه ای نیستم و نیاز ندارم، یا حتا شاید به ذهن بیاد این استفاده ازش سخت تر هست. به گمانم از جنبه ی مارکتینگ “حرفه ای” تاثیر منفی دارد.
   از دید فارسی بودن هم که خب هیچکدوم فارسی نیستند!

 • M

  من نه قصدم مجیز گفتن و نه خود شیرینه!! ولی می خوام جادی بدونه چقدر به طرز برخورد و نحوۀ رفتارش با برخی کامنت ها غبطه می خورم.
  من خودم اصلاً طاقت و جنبۀ بالایی ندارم.
  مثلاً کسی که به خاطر نوشتن “فکت” فکر می کنه جادی “ریده” (با عرض معذرت) و یا دیکشنری وبستر میزنه زیر بغلش میاد تو کامنت ها کلمۀ Relationship رو تفسیر می کنه، قصدش انتقاد سازنده نیست و گیر دادن و “Spoil” کردن نوشته های دیگرانه.
  anyway، امیدوارم من هم بعد از یازده دوازده سال وبلاگ نویسی بتونم درست و منطقی پاسخگوی دوستانم باشم و به فارسی سره نوشتار کنم!

  • احسان

   خوب خیلی هم خوب.همش مشتاق بودم بازخورد رو ببینم.دو سه بار پیش خیلی آروم به جادی گفتم.خوب تا حدودی کم شد.
   این بار تند گفتم و علاوه بر این که خود جادی استفاده های این شکلیش بیشتر شد(سلکت رلیشن شپ و باقی ماجرا) تو نظرات هم بیشتر شد.خیلی جالب بود.نبود؟
   راجع به وبستر هم که چی بگم؟فکر کنم هیچی نگم بهتره.اون گفت اینطوری هستش منم گفتم این فرهنگ لغت دیگه نمیدونم عیبش کجاست.
   البته اشتباه برداشت نکنید اصلا منظورم این نیست که اون حرف ها رو واسه امتحان و از این جور حرف ها گفتم.هنوز هم پاشون هستم.:-)

 • M

  بازخورد چی رو ببینی؟ بازخورد مفتش بودن رو ببینی؟
  این برای شخص من حکم این رو داره که مشغول صحبت با کسی باشم و این شخص بدون اینکه توجهی به اصل حرف و مسئله ای که مشغول تعریف کردنش هستم داشته باشه دائم بپره وسط صحبتم و تذکر بده و رشته کلامم رو پاره کنه و به خیال خودش من رو تصحیح کنه. که آره بابا ریدی!! منم که جزو نود درصد بالای جامعه هستم و می دونم وبستر چیه!!
  در حالی که داره صحبت رو به بیراهه می بره و ارتباط کلامی رو قطع می کنه.
  مثلاً راجع به یه آدرس و جایی که قبل از انقلاب یه اسم دیگه داشته و بعداً عوض شده چند بار اینو دیدم که بچه کوچکتره و یا کسی که تازه به اون شهر رفته داشته بزرگتره یا بومی اونجا رو تصحیح می کرده که آره من می دونم نقشه چیه.
  عزیزم بازخورد این حرکتت اصلاً سازنده نیست هیچ کمک فرهنگی و هنری به کسی نمی کنه جز اینکه رو مخ باشه!! حالا تو فکر کردی جادی به خاطر دل شما و تذکر شما اصلاح شده برات خیلی خوشحالم؛ ولی بعضی جاها هم ممکنه بازخورد تو دهنی و دو سه تا کلفت آبدار باشه و طرف در جا ضایعت کنه و اصل رابطه ات با طرف خدشه دار بشه؛ اونم به خاطر اینکه شما مفتشی و وبستر تو آستینت داری و اون طفلکی ادعایی نداره؛ حتی قصد کلاس گذاشتن هم نداشته و یه چیزی که درجا به ذهنش رسیده رو گفته!

  • احسان

   عزیزم دقیقا منظورم از بازخورد این بود که بدتر میشه.هیچ جا حرفی از اصلاح نزدم.شما خودت فکر کردی اینو میگم.این برای من اثبات شده که با بحث چیزی عوض نمیشه.تنها چیزی که میتونه نظر فرد رو تغییر بده اینه که خودش نظرات مختلف رو بشنوه و بررسی کنه.
   نود درصد رو به این خاطر گفتم که جادی خواست ترس ما رو از انگلیسی بریزونه منم گفتم که ترسی وجود نداره و باقی ماجرا.کدوم یکی از این دوتا ادعا بود با شما.
   اگه یه نامه با غلط املایی ،نگارشی و……به یکی بنویسی احتمالا طرف اصلا جدی نمیگیره.اینم دقیقا همینه(بیشتر شامل نگارش میشه.).به شخصه از دیدن این جور جمله بندی ها انزجار دارم.و خیلی ها هم هستن که همینطورن.حالا بده جادی اینو بدونه؟فکر میکنم برای نویسنده یه وبلاگ این چیز ها مهم باشه.این مهم نیست که جزیات یه متن از خود متن بیشتر به نظر بیاد؟برای یه نویسنده این مهمه که حواس خواننده از متن اصلی دور نشه.
   شما مثل اینه که کلا از وبستر بدت میاد.نمیدونم منبع دادن مشکلش کجاست؟از این به بعد برای منبع دادن هم باید خجالت بکشیم؟
   در ضمن من هیچ جا به جادی نگفتم برای کلاس گذاشتن این کار و کرده،گفتم بیشتر کسایی که دیدم برای این بوده و معمولا هم سواد انگلیسی درست ندارن.حالا جادی ممکنه باشه ممکنه نباشه.(اگه جور دیگه ای برداشت شده،اشتباه شده.)
   در کل تنها اشکالی که تو متن هام دیدم کلمه ریدن بود که تند رفتم و نباید میگفتم.اگه جادی ناراحت شده من عذر میخوام.
   من اولش نمیخواستم ادامه بدم،جادی خودش درخواست کرد.غیر از اینه؟
   اگه شما موقع حرف زدن با یکی از جملات و کلمات عجیب غریب استفاده کنی طرف مطمینا یه گوشه حواسش میره پیشه اون ها. این که آخرش از گفتن این بهت که میشه این جملات رو اینطوری به کاربرد هم ناراحت میشی تقصیر اونه؟
   تاکیید میکنم که قبلا به جادی گفته بودم.

   • احسان

    فکر کنم گرفتم چرا به وبستر گیر دادی:دیدی گفتن یه جمله مثل “وبستر جزو معتبر ترین فرهنگ لغت هاست” چقدر رو شما اثر گذاشت و حواس شما رو پرت کرد؟:-)هرچند که در جواب یه جمله دیگه بود.و الکی نوشته نشده بود.الان با مفتش بودن شما من یاد گرفتم که بعضی جاها لازم نیست توضیح اضافه بدم.تا خواننده رو به اشتباه بندازه و از متن اصلی دور کنه.:-)خیلی هم خوب.:-)

    • M

     آره بابا همون که تو می گی!!
     کلاً نیاز نیست اصلاً توضیح بدی چه اضافه چه لازم! چه در مورد ریلیشنشیپ، چه برای فکت و چه راجع به وبستر!
     کلیّت حرکتت و رفتار ضایع امثال تو مد نظر بود که همه جا وجود دارید و مثل سریش می چسبید به چیزی و ول کن هم نیستین. حالا هم “احساس خیلی خوبی” داری که گیر بدی به کلمۀ وبستر تو نوشتۀ من و مشعوف بشی که یه چیزی برای بررسی زیر میکروسکوپت پیدا کردی! خیلی هم خوب و خوش به حالت!!

     جادی عزیز،
     معذرت می خوام از بحث بیهوده ای که راه انداختم!

    • احسان

     باشه گلم تو راست میگی.:-)
     یه نمونه کاملا دقیق از برداشت اشتباه مشابه خودت هم که آوردم.
     جادی ول کرده شما ول نمیکنی.بعدش میای میگی من گیر دادم.شما انگار کلا نمیخونی.من فقط به دعوت جادی پاسخ دادم.(بجز دفعه اول)حالا بیا باز حرف هات رو از اول و با جمله بندی متفاوت بگو که نه آقا اینطور نیست.
     به هیچ کسی هیچ ارتباطی نداره که من و امثال آدم ضایعی مثل من چی میگیم.شما هم اگه ناراحتی از حرف زدن ما و نمیتونی حرف بقیه رو تحمل کنی میتونی خیلی راحت چشمت رو ببندی و رد شی.هیچ کس حق نداره به من بگه چی بگم و چی نگم.
     حالا هم از اینی که نمونه دقیق چیزایی که گفتم توحرف هات وجود داره ناراحتی؟از دلیل آوردن؟از اولش تنها دلیل حرف شما ناراحتی بود.نه هیچ دلیل منطقی.اگه جادی خودش حرفی داره میتونه بزنه و اگه از نظر دادن ناراحته میتونه قسمت دیدگاه رو به دیدگاه هایی که من دوست دارم تغییر بده.یا مثلا بنویسه حرف زدن خلاف میل من ممنوع! اگه نه که خداحافظ شما خوش باشی.یه بحث کاملا بیهوده با یکی که هر دلیلی بیاره آخرش حرفش اینه:من خوشم نمیاد تو نظربدی!
     الانم که کل کل شده انگار.شبیه بچه مدرسه ای ها.

     • احسان

      *نمونه کاملا دقیق از برداشت اشتباه ت حرف های خودت.

 • تیمور

  اصلن ما با واژه تبلیغ مشکل دارم. وقتی میشه گفت آگهی آخه چرا تبلیغ. تبلیغ کلمه عربی به معنی گزارش از ریشه بلغ. معنی آگهی نمی‌ده. یه بار هم به خاطر من تیتر رو عوض کن.

 • amir

  جادی یعنی ۲۰۰ هزار ضربدی ۱۵۰۰ تومان ؟
  جادی اپلیکیشن های موفق و سایت های ایرانی خارجی موفق رو هم به لیستت اضافه کن که روش زوم کنیم و ببنیم چه کار هایی انجام دادند که موفق شدند .

  • جادی

   فکر کن اگر اینقدر بود و من مجانی تبلیغ می کردم ((: اون برنامه رایگان است (:

   • amir

    آخه تو بازار ۱۵۰۰ زده گفتم شاید از اول این متد رو رفتن جلو D: اما انصافا وبلاگ نویسای خارجی برای این کارا یه مبلغی رو میگیرند تو وبلاگشون روش مانور میدن بعد وبلاگ های ایرانی هم کسر بوجه میارند وبلاگ رو جمع می کنند این انصاف نیست.!

    • جادی

     پول گرفتن برای چنین کاری (تبلیغ چیزی که ازش خوشت می یاد) بسیار هم خوبه (: هیچ اشکالی نداره. حالا من روی این یکی نگرفتم معنی اش این نیست که مخالفم (: اینکه وبلاگ ها هر چیزی رو با پول تبلیغ کنن به نظرم خوب نیست ولی هنوز حقشونه اما تبلیغ پولی ذاتا هیچ مشکلی برای یک وبلاگ نداره.

     • لوسی

      برای این پول نگرفتی که براشون کار میکنی (البته اگر تا حالا عضوی از اونا نشده باشی)
      پس تبلیغ حتی مجانیِ رنگی-رنگی یعنی تضمین احتمالی موفقیت اونها و در نهایت یعنی افزایش درآمد خودت که معادله با گرفتن پول برای این تبلیغ ;)
      یعنی این تبلیغ رو از سر خیرخواهی، به صورت مجانی انجام ندادی، درست گفتم؟
      به هر حال به معنی یک نکته منفی در وبلاگت نیست. تبلیغشون کردی به هر حال، حالا با هر هدف آشکار و نهانی که داشتی!
      فقط یک تحلیل دوری بود.

      • جادی

       براشون مطلب می نویسم ولی نه حقوق می گیرم نه عضو تیم هستم. البته هر دوش خوبه و هیچ اشکالی هم نداشت. به هرحال وبلاگ من و برای هر کسی خوب به نظرم برسه تبلیغ می کنم (: رنگی رنگی این ضریب رو داره که دوستای خوبم هم هستن. تگ تبلیغ رو که دنبال کنی بقیه تبلیغات رو هم می بینی. خیلی هاشون رو اصلا نمی شناسم و البته تبلیغ های دوشنبه های آخر ماه هم هست (قدیم ها جمعه ها بود) که دیگه فقط اگر فکر کنم مضر / بر خلاف اصول نیست تبلیغ رو می کنم (:

       وبلاگستان اینطوری می تونه به هم وصل بشه.

  • تیمور

   3333 بار اگه فروش بره میشه به عبارت 5،000،000 تومان. طبق عهدنامه ترکمنچای فتحعلی شاه پنج میلیون تومان قسطی به روسیه غرامت داد،. 21.2.1828 پنج روز دیگه میشه 186 سال! وام ازدواج سال دیگه میشه پنج میلیون! سفیر روسیه اومد دو زن گرجی وزیر خارجه فتحعلی شاه رو با خودش ببره که ناکارشد و روسیه الماس 88 قیراطی رو به جاش گرفت!