مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل ادامه داره و منتظر داوری هستیم

توی مطلب قبلی پرسیدم که مسابقه موبایلی ایرانسل چی شد و چرا هیچ فعالیتی نداره در حالی که قرار بود اوایل تیر نتایجش منتشر بشه. خوشبختانه این جواب رو دریافت کردم:

سلام ، با توجه به همزمانی اختتامیه و جام جهانی،و برنامه های مختلفی که در جام جهانی اجرا گردید است، برنامه اختتامیه مسابقه عقب افتاده است . و داوری اپلیکیشن ها آغاز شده است . به زودی این موضوع اطلاع رسانی خواهد شد و پس از مشخص شدن مکان و زمان اختتامیه در سایت مسابقه درج خواهد شد.

و از طریق ایمیل مرتبط هم کانفرم شده که کامنت مال ایرانسل است. البته می دونیم که ایمیل معمولی چیز چندان مطمئنی نیست و کلی مدل تقلب داره ولی به هرحال برای من به اندازه کافی مورد قبول بود که این مطلب رو عمومی بیان کنم: مسابقه ادامه داره و متاسفانه به خاطر جام جهانی و شلوغی هاش کمی درگیری های کاری شلوغش کرده ولی به زودی منتظر اخبار جدیدش خواهیم بود.

 • شهروند ایران که باشم خدا رو شکر می‌کنم و تازه لذت هم می‌برم از پاسخگویی افرادی که پاسخگویی وظیفه‌شونه.
  حتی فارغ از اینکه (فور گاد سیک) یک برنامه رو سر تاریخش نمی‌تونن لانچ کنن و بعدشم سر وقت نتیجه‌اش رو اعلام کنن بازم از پاسخگو بودنه لذت می‌برم. به این فکر نمی‌کنم که از 5 سال پیش تاریخ جام‌جهانی بعدی معلوم بوده، به این فکر نمی‌کنم که یک شرکت بزرگ هستند و تازه این بزرگشونه با این وضع، فقط خدا رو شکر می‌کنم چون می‌تونستن برنامه‌ام رو بذزدن و به اسم خودشون ارائه‌اش بدن و ازش کاسبی کنند و جوابمم ندن.

  • جادی

   دقیقا همینه… بامزه است که همین که یک شرکت به یک پست وبلاگ توجه کرده و لازم دونسته جواب بده باعث می شه من هنوز شک کنم که آیا واقعا خودشون جواب دادن یا نه و منتظر باشم سایتشون هم بنویسه چون انتظار نداریم کلا جواب بگیریم. خوبه که حداقل ایرانسل پیشروی جریان است و امیدوارم روزی بیاد که اصولا لازم نباشه از کسی مثل ایرانسل بپرسیم که اون مسابقهه که برگزار کرده بودین چی شد؟ (:

 • آخه خیلی جالبه، همچنان هم توی سایت مسابقه هیچ خبری نزدن.
  خب جای اون کامنت و ایمیل تاییدی که فرستادن یه خبر جدید توی سایتشون میزدن ما هم مطمئن میشدیم.

 • مصطفی

  مورد تقریبا مشابه و افتضاحترش اینه که اوایل سال 91 بانک صنعت معدن آگهی استخدام داد. چند بار پیام دادن که آزمون عقب افتاده. الان 2 سال که 6000 تومن پول نمیدونم چند نفر آدم دستشونه و دارن باهاش کار میکنن و هیچ خبری نیست!!!

 • کاش یکی از بخواد که صفحه مدیریت حساب وایمکس رو درست کنن. آخه این همه پول کجا میره ؟!

 • Pingback: ایرانسل عزیز، زودتر ماجرای این مسابقه موبایلی ات رو یکسره کن | کیبرد آزاد()

 • Pingback: جوایز مسابقات برنامه نویسی ایرانسل بالاخره داده شد | کیبرد آزاد()