جلوگیری از ورود تفنگ ده سانتی متری به هواپیما

امنیت فرودگاه‌ها این روزها واقعا مایه خنده همه شده.. و البته مایه دردسر. همین چند روز قبل کن لیولد و همسرش که از مسافرت انگلیس برمی‌گشتند یک عروسک کوچک سرباز خریدند تا با خودشان به کانادا برگردانند اما مامورین امنیتی هواپیما با استفاده از دستگاه اشعه ایکس متوجه حضور یک اسلحه در وسایل آن‌ها شدند و در عین تعجب حضار، تصمیم گرفتند که این اسلحه اجازه ورود به هواپیما ندارد تا یک بار دیگر همه ببینند که وضع قوانین محدود کننده عام، گاهی چقدر خنده‌دار می‌شود.

این زن و شوهر در نهایت یک پاکت خریدند و «مسلسل» را پنج روز بعد از رسیدن خودشان به کانادا، از طریق پست تحویل گرفتند. مدیر موزه‌ای که عروسک را فروخته بود در این باره بعد از اشاره به اهمیت امنیت و اضافه کردن اینکه این مورد دیگر زیادی بوده، گفت که خوشحال است این زن و شوهر به جای مسلسل، تانک نخریده بودند.

  • فرود

    آخه اونها میخوان هواپیماشون سالم برسه زمین. (#ارومیه )

  • senaps

    واقعا مسخره بود!!اخه یه اسلحه ی پلاستیکی چیکار میتونه بکنه؟!

  • admin

    سناپس: این اسلحه که کاری نمی کنه ولی مسخرگی موضوع به قوانین عام است که آدم ها سعی می کنن درباره همه چیز وضع کنن و مثلا ممکنه بگه که ورود اسلحه اسباب بازی در صورتی که کاملا شبیه اسلحه واقعی باشه ممنوعه. این قانون واقعا هست ولی درمورد سایز چیزی نمی گه و خب اون سرباز بیچاره دم در هم رعایتش می کنه و کل جریان می شه مسخره دنیا.

  • Pingback: Tweets that mention جلوگیری از ورود تفنگ ده سانتی متری به هواپیما -- Topsy.com()