احتمالا یادتون نمی یاد ولی یک زمانی جکی چان و کاندوم علیه ایدز دست به دست هم داده بودن

جی چان و آقای کاندوم در مبارزه علیه ایدز

می دونین چه چیزی بین من و شما و جکی چان مشترکه؟‌ این آگاهی که کاندوم فقط برای بچه دار نشدن نیست و بیماری های قابل انتقال از سکس بدون کاندوم هم فقط ایدز نیستن.

Jackie Chan – HIV Public Service Announcement from UNICEF C4D on Vimeo.

درسته که در دهه ۸۰ مبارزه اصلی با ایدز بوده و هنوز هم مهمه اما آگاهی نسبت به چیزهایی مثل پاپیلوماویروس که دوستتون نیست خیلی مهمه چون آشنایی با انواعی‌اش زندگی جنسی شما رو تا آخر عمر تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 • غضنفری

  جکی چان و کاپوت خان! یاد مرد سرخپوست قوی افتادم.

 • سلام جادی
  یه خاطره بگم.
  هفته‌ی پیش با دوستای دانشگاهمون که همگی پسر بودند، تصمیم گرفتیم بریم بیرون… و تو صحبت اینکه هر کسی چی بیاره، یکی گفت کاندوم بیار… منم محض کل‌کل و سوژه خنده چند تا کاندوم با خودم بردم.
  تو مسیر رفتن، تو ماشین، من روش استفاده از کاندوم رو به سبک آموزشی جادی با بطری آب معدنی بزرگ برای دوستان انجام دادم تا لابه‌لای شوخی با دوستان، اونا هم حس کنند که کاندوم خجالت نداره. خلاصه دوستان من خیلی به من ارادت داشتند و به محیط زیست احترام می‌ذاشتند، کاندوم پاره شده رو لای دستمال کاغذی پیچیدند و انداختند کف ماشین… منم روحم خبردار نبود.
  یه گریزی هم بزنم به گذشته و این که من تو این چند ماهه چند تا پست رو تو گروه‌های خانوادگی تلگرام درباره همجنسگراها و حقوقشون فرستادم و تو صحبت‌هام با اطرافیانم با اشاره به اینکه در بین دوستان من همجنسگرا هم هستند، حمایت خودم رو ازشون اعلام کردم.
  برگردیم به زمان حال. فردای اون روز مامانم کف ماشین رو دید… و فردای روز بعد به من گفت: دوستات که باهاشون رفتی بیرون، گی هستند؟؟ :Bad Poker Face:
  خلاصه بگم، تا الآن، خونواده چند تا نشونه‌ی دیگه از خودشون بروز دادند که جدی جدی شک کردند که من گی هستم.

  • جادی

   سلام خاطره باحالی بود و البته گی بودن هم مشکل حادی نداره اما نه به شرطی که مامان آدم از کاندوم کف ماشین کشف کنه (((:

   باید یک جمعه هم در مورد اینکه «با کاندوم های مصرف شده چه کنیم» داشته باشیم ((:

 • saeed

  جادی جان رادیو کجاس . داشتی ضبط می کردی که!
  آقا ما این بعدظهرهای طولانی رو چطور بگذرونیم بدون رادیو!