جوایز مسابقات برنامه نویسی ایرانسل بالاخره داده شد

هاها.. مدت های مدید قبل ایرانسل یک مسابقه برنامه نویسی برگزار کرد و بارها مطلب نوشتیم که چرا نتایج اعلام نشد و جوایز داده نشد. الان یک دوستی که اونجا برنده شده بود بهم خبر داد که ایرانسل ازشون خواسته برن جوایز رو تحویل بگیرن. ظاهرا ایرانسل در این مورد مشمول ضرب المثل مشهور دیر و زود داره ولی سوخت و زود نداره بوده و بالاخره جوایز رو داده. اگر شما هم بخشی از این مسابقه بودین پیگیری کنین بد نیست. البته بهتر بود علاوه بر چک جایزه، تقدیر نامه یا گواهی رتبه و اینها هم داده می‌شد تا به درد شرکت‌های کوچیک بخوره و دلگرمی باشه اما به هرحال خوبه که بالاخره نتیجه اعلام شده و چون قبلی‌هاش رو گفتیم، گفتم اینم بگم. امیدوارم خبر درست بوده باشه.

 • محمد جواد

  سلام، یه فایل صوتی توی تلگرام پخش شده که یه خانومی ادعا عجیبی میکنه!
  میگه هکر از طریق شماره تلفن یکی از دوستانتون که توی تلگرام سیو داریدش یه کد براتون میفرسته، اگه شما همون کد را دوباره برای خود طرف بفرستید تلگرامتون هک میشه!!!

  این فایل رو گوش بدید لطفا
  https://transfer.sh/snxBs/audio-2016-06-20-21-10-09.ogg

 • مجید عسگری

  سلام. خبر درست هست و ما بیست و پنج خرداد جایزه مون رو گرفتیم. جالب اینجاست که چک هجده بهمن پارسال صادر شده بود. و این هم درست هست که فقط چک رو دادند و تقدیرنامه ای باهاش نبود. ما با رهنامه دو تا از جوایز رو بردیم..