آبشار طلایی ترامپ

من معمولا ترجیح می‌دم تو حوزه ای بنویسم که بقیه برای نوشتنش عجله‌ای ندارن یا اصولا بهش علاقمند نیستن. به همین خاطر نارنجی که جدی کار می کرد، از گجت و اینها نمی نوشتم؛ یا اونجا می‌نوشتم. الان که اینهمه سایت خبری و برنامه نویسی و گیکی هست دیگه فقط چیزهایی رو می نویسم که دوست دارم و خب کماکان علاقمندم به بخش هایی که بقیه پوشش نمی‌دن. شایدم جالبی جادی.نت همینه (:

حالا هم اتفاق ترکیبی بامزه‌ای افتاده که احتمالا خیلی ها نمی‌تونن در موردش حرف بزنن؛ ماجرای آبشار طلایی ترامپ و رابطه‌اش با روسیه.

یک گزارش مشترک بین سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا می‌گه ظاهرا ترامپ در سفری به روسیه، در یک برنامه سکسی حضور داشته که «برنامه ریزی شده اف اس بی و زیر نظر اونها»‌ اتفاق افتاده. اف اس بی اصلی‌ترین سازمان جاسوسی روسیه است. در این برنامه گولدن شاور یا آبشار طلایی جلوی ترامپ اجرا شده که اشاره می‌کنه استفاده از ادرار به عنوان امری جنسی؛ مثلا ادرار کردن روی یک نفر. گزارش ادامه می‌ده که ترامپ دقیقا این هتل و سوییت رو انتخاب کرده بود چون قبلا اوباما هم در بازدید از روسیه، اونجا اقامت داشته.

منابع این گزارش تایید نشدن ولی سی ان ان می‌گه گزارش به باراک اوباما ارائه شده.

تیکه بامزه‌اش برای من ربط سکس و منطق است که حتی آدمی در اون لول هم به راحتی‌ها درگیر چنین چیزی می‌شه. ذاتا بد نیست ولی وقتی می‌خواین رییس جمهوری آمریکا بشین احتمالا ترجیحتون اینه که چنین کاری نکرده باشین. الان روسیه همیشه می‌تونه تهدید پنهان «انتشار فیلم» رو داشته باشه.

از اونطرف این مساله در ابتدا چالشی برای آمریکا است که رییس جمهورشون چنین تهدیدی بالای سر خودش داره اما سریعا به این سمت می ره که «خب که چی؟». یادمون باشه وقتی رییس جمهور اسبق آمریکا متهم به رابطه جنسی با کارآموز ۲۲ ساله کاخ سفید لوینسکی شده بود، خود مساله حساسیت های زیادی داشت ولی دردسر اصلی این بود که کلینتون در مورد این رابطه دروغ گفته بود نه اینکه با فلان شخص رابطه داشته. مساله مشابه در این مورد اتفاق فپنینگ بود که توش تعداد عظیمی عکس از هنرپیشه ها لو رفت و بعد از یک هفته عادی شد و زندگی به شرایط نرمال برگشت. خیلی‌ها درگیر چنین چیزهایی هستن و هیجانش در مخفی بودنش است.

آخرین نکته هم اینکه می‌بینیم چقدر علاقمندی ها وسیع است و چطور همه در همه لول‌ها ممکنه به چیزهایی که به نظر یکی دیگه بسیار عجیب به نظر می رسه علاقمدن باشن. خوبیش اینه که من و شما می‌دونیم که یک رابطه جنسی صحیح، سه جنبه داره:

 • امن. تلاش بشه ریسک های هر چیز شناخته بشه و کنترل بشه
 • عاقلانه. رفتارها در شرایطی عاقلانه و با کنترل مغز اتفاق بیافتن
 • مورد توافق. دو آدم بالغ در مورد اتفاق مورد نظر توافق داشته باشن

و اینها رو هم علم پزشکی و عقل سلیم مشخص می‌کنه.

 • Mohamad Shahdloo

  روحانیون یه چیزی رو باب کردن به نام شأن روحانیت. یه همچین شأن رییس جمهوری‌ای رو هم باید برا ترامپ تفهیم کنن

 • Ara Rezaee

  نمیدونم اصطلاح فارسی جا افتاده داره یا نه ولی من آبشار ترجمه نمیکنم، دوش طلایی بهتره

 • کاوه

  جادی عزیز شما هر چی بنویسی حق داری. درک میکنم. تقصیر تو نیست.

 • خب من اطلاعات علمی دقیقی در این مورد ندارم و روانشناس هم نیستم، اما فکر می‌کنم این نوع فانتزی ارتباطی با مشکلات شخصیتی و روانشناسی فرد داشته باشه. چیزی نیست که صرفا عجیب باشه، بلکه به نظر مرتبط با عقده‌های شخصیتی هست.
  این‌ها به کنار، نکته مهم‌تر به نظرم اینه که چنین چیزی ظاهرا از دید بیشتر آمریکایی‌ها از ترامپ بعید نبوده! من ندیدم کسی خیلی تعجب کرده باشه، لااقل در توییتر. خبر و موضوع در سطحی برای عموم قابل باور و پذیرش بوده.

 • Sina Deuxshiri

  سه نکته‌ای که برای داشتن یک رابطه‌ی صحیح جنسی گفتی خیلی خوب بود. هر چند که خیلی با اصل ماجرا فاصله دارم.

 • Ali Amini

  سلام
  ولی خدایی آمریکا با این ترامپ ابهت و عظمتش خورد شد؛ خیلی خوشحال شدم که ترامپ رئیس جمهور شد. اون شکوه و اقتدار آمریکا با این مرد که بهش لقب ابله دادن کاملا میشکنه…
  نظر شما در این مورد چیه جادی جان؟

 • Ali Amini

  جادی جان انگار تو توییتر مارو بلاک کردی؛ شرمنده اگه ناراحتت کردم؛ معذرت میخوام
  لطفا آن بلاک کن
  خیلی ممنون
  @AliAmini_AF

  • jadijadi

   بلاک؟ ((: مخالف بلاک نیستم ولی کلا خیلی کم پیش می یاد کسی رو بلاک کنم. شاید در مقابل توهین خاص و این چیزها. شایدم اشتباه باشه (: برم ببینم چیه (:

   • Ali Amini

    ممنون جادی جان که آن بلاک کردی.
    شرمنده منم باید به شما حق بدم هرچی بخوای بگی و هر نظر و عقیده ای که داری بهش احترام بزارم. من خودم رفتم چک کردم دیدم آخرین توییتی که از شما دارم از زمان #saveArash هست و شما از آقا آرش حمایت کردی ولی من به توییتتون جواب دادم که “از مجرم که حمایت نمیکنن”؛
    من از این جوابی که دادم شرمندم. قضاوت من تو این موضوع اصلا ارزشی نداره و کار درستی نیست چون نه تحقیق کردم و نه علم غیب دارم؛ فقط چندتا سایت خبری رو دیدم که این رو میگن و به نظرم درست اومد! به شما حق میدم که بلاک کردی.
    قول میدم به عقاید و نظرات مردم احترام بزارم و دیگه اینچنین جوابی به توییتاتون ندم. همین که بتونم شمارو دنبال کنم باعث افتحاره؛ من به شخصه خیلی برنامه نویسا و زندگیشونو دوست دارم و میخوام دنبالشون کنم. برام خیلی جالبه.
    ..
    به قول شما زیاد توییت هوایی میزنم؛ چیکار کنم برای فالوور جمع کردن باید تو هر حوزه ای بود! سیاسی، مذهبی، اجتماعی، برنامه نویسی – انتقادی، پیشنهادی، تشویقی ؛)
    خلاصه شرمنده از اون جواب و ممنون بخاطر آنبلاک کردن

    • Ali Amini

     منم کسی جمله یا تصویر رکیک بذاره آن فالو یا بلاکش میکنم ؛)

   • فرهاد

    هوایی زدن توی توییتر چه معنایی داره؟

  • jadijadi

   هاه.. اره رفتم دیدم بلاکت کرده بودم. بعد آنبلاک کردم. بعد دیدم توییت هوایی می زنی دوباره بلاک کردم (: خیلی خلاصه بگم که‌ آزادی بیان ربطی به بلاک کردن نداره. من می گم نمی خوام حرف تو رو بخونم فرق داره با اینکه من بگم تو حق نداری حرف بزنی. هر کس می تونه روزنامه مورد نظرش رو بخره و بخونه و اینکه من مثلا حرف رکیک گوش ندم یا مثلا متال دوست نداشته باشم ببینم معنی اش این نیست که مخالف آزادی بیانم (: مخالفت آزادی بیان اونه که بگم فلان حق نداره وبلاگ بنویسه یا فلان وبلاگ فیلتره یا رفتن به توییتر جرمه و این چیزها. الان دوباره بلاک کردم چون آدمی که سر راست و دقیق حرف نمی زنه به نظرم خوندن نداره (: نگشتم ببینم دقیقا برای چی بلاک کردم ولی معمولا دلیل بلاک کردن من که خیلی هم کم پیش می یاد زشت حرف زدن است.

   امیدوارم خیلی ناراحت نشی و قبول داشته باشی که من نخوام حرف زشت بشنوم و حق خودم باشه ورودی هام رو انتخاب کنم. این توضیح ها رو هم می دم که فرق آزادی بیان و حق انتخاب رو گفته باشم چون مهمه. و البته نمی گم تو حرف زشت زدی. شاید فقط تو یه دوره مثلا زیاد توییت کرده باشی یا شاید حرف زشت یا هر چی. الان می خواستم آنبلاک کنم که ببینم ولی دیدم هوایی میزنی دیدم چه کاریه ولی همین الان نظرم عوض شد (: آنبلاک می کنم تا بعد و البته مطمئنا اگر دغدغه آزادی بیان داری خیلی حوزه های فعالیت زیادی هست (:

 • مازیار

  ترامپ نگو بلا بگو. : دی

 • غلامرضا

  احتمال خیلی خوبی هست که این خبر جعلی باشه. منتها به نظر من از این لحاظ می تونه جالب باشه که قابل پذیرشه برای مردم که ترامپ این کار رو بکنه. مثلا فکر کن این خبر برای اوباما بود عده قابل قبولی سریع می گفتن دروغه. منتها الان که می گن ترامپ رفته تو هتل و براش دوش طلایی گرفتن خیلی از مردم (از جمله تحصیل کرده ها) براشون قابل پذیرشه اینه.

 • احمد

  نظر غلامرضا رو تایید کردم. چرا نظرم پاک شد؟

 • نوید

  ترامپ پلید. ولی روسیه پلیدتر که با ادعای حقوق بشر چنین این کثافت کاری رو راه انداخته.

 • farhad

  این چیزها متاسفانه توسط تمام سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی جهان در مورد همه ی آدم ها انجام می شه ! تو هر کشوری هم نمونه لو رفتش هست! مثلا اف بی ای از اون رهبر سیاه پوست فیلم گرفته بود تو ایران هم که دیگه جا صحبت نداریم :)) ، آسانژ سر این مسایل مورد تعقیب قرار دادن و … !
  به همین دلیل از آدم های قدرتمند از مدیر شرکت تا عضو هیت مدیره ها و تاجر و وزیر و بازیگر و … خیلی مورد هست در طول تاریخ!
  به همین دلیل معمولا حواسشون به این مسایل جمع هست. بعید می دونم ترامپ با این سطح ثروت و مشارکتی که قبل از نامزد شدنش برا رییس جمهوری در حزب جمهوری خواه داشت چنین اشتباهی بکنه! به نظرم به احتمال زیاد شایعست !