تقریبا نصف جوون ها با آدمی جدید بدون کاندوم سکس داشتن، شما جزوشون نباشین

موسسه سلامت عمومی انگلیس در تحقیقی از ۲۰۰۰ نفر به نتیجه ای شگفت انگیز رسیده. بر اساس این تحقیق نزدیک به ۵۰ درصد پاسخ دهنده‌های ۱۵ تا ۲۴ سال گفتن که تجربه این رو دارن که در سکس با آدمی جدید، از کاندوم استفاده نکرده باشن. قراره نتیجه این تحقیق کاهش تعداد افراد مبتلا به بیماری‌ها و عفونت‌های منتقل شونده از راه‌های جنسی باشه.

بخش دیگه ای از این تحقیق به این اشاره می کنه که ۵۸٪ افراد اعلام کردن که صحبت کردن در مورد سلامت و بهداشت با شریک جنسی‌شون براشون سخت بوده. مسوول تحقیق می گه میزان شیوع عفونت های جنسی در بین جوانان هنوز خیلی زیاده. مثلا از هر ۱۰ مورد شیوع سوزاک، شش تای اون مربوط به آدم های زیر ۲۵ سال است و به همین خاطر لازمه در این مورد آگاهی های بیشتری به آدم ها داده بشه.

در عکس قشنگ بالای مطلب، شاخک های مقاوم به آنتی بیوتیک سوزاک رو می بینین که نسبت به دهه‌های قبل بسیار کلفت‌تر و قوی‌تر شدن. این گونه‌ها تقریبا در همه کشورها مشاهده شدن و تقریبا بهترین شیوه مقابله باهاشون، استفاده از کاندوم است. یادمون باشه (:

 • مجتبی

  کاندوم بیشتر لذت سکس رو از بین میبره
  نه برای زن لذت داره و نه برای مرد

 • دکتر متین

  دوستان نگید سکس بدون کاندوم لذت نداره ! وضعیت خیلی قرمز تر از اون هست که تصور میکنید.
  الان تو شهرهای ایران زگیل تناسلی بشدت شیوع پیدا کرده و داره بیداد میکنه و بهتر است بدانید که کاندوم هم کوچکترین کمکی به شما نخواهد کرد.
  یک بیماری دردناک و وحشتناکه که با زگیل های کوچک قهوه ای شروع میشه و بشدت مسریه و چون عامل آن ویروسی است راه درمانی جز سوزاندن ( کرایوو: سوزاندن با نیتروژن مایع ) ندارد. و بعضی از مدلهای آن شما رو دچار سرطان میکنه.

  بیماری بد دیگه هم مولوسکوم نام دارد. که به زگیل آبکی مشهور است.
  فقط کافیه یک تماس کوچک پوست ناحیه خاص شما با پوست آلوده رخ بده تا به این ویروس های پیدا کنید تا بعد از مبتلا شدن ، متوجه بشید که چه شکنجه ای در انتظارتونه. ( آلودگی پارتنر بی گناه بعدی شما به راحتی رخ میده )

  دوستان بازم تاکید میکنم کاندوم هم جلوی این بیماریها رو نمیگیره و تنها راه حل ، عدم انجام روابط جنسی با افراد مختلف است.
  جادی عزیز اگر بتونی در خصوص زگیل تناسلی اطلاع رسانی کنید از اونجا که قشر جوان مخاطب شماست حتی یک نفر هم نجات بدی کار بزرگیه.
  موفق باشید