نمایشگاه هنری از نتایج «ربات خرید اتفاقی از دارک نت»

ربات خرید آنلاین اتوماتیکی که اسمش Random Darknet Shopper است هر هفته ۱۰۰ دلار به شکل بیت‌کوین دریافت می‌کنه و بعد از گشت زدن در دارک نت، اون رو خرج خرید یک محصول اتفاقی می‌کنه و آدرس تحویل رو نمایشگاهی وارد می‌کنه که این خریدها توش به نمایش دراومدن. کارمندهای نمایشگاه بسته رو می‌گیرن، باز می کنن و توی ویترین می‌ذارن. بازدید کننده‌ها هم هر هفته سر میزنن تا ببینن توی دارک‌نت چه چیزهایی برای خریداران عرضه می‌شه.

این در واقع یک جور اثر هنری پستی زنده است که به وب عمیق گره خورده. شایدم بعد از ۱۲ هفته فعالیتش، بشه گالری رو یک جور ویترین اجناس زیر ۱۰۰ دلار دارک‌نت دونست. فعالیت این ربات از سال ۲۰۱۴ شروع شده و نمایشگاهش در کشورهای مختلف و نمایشگاه‌های مختلف به قول خبرها، به معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته.

ایده بامزه و اجرای بامزه بخصوص که گروه هنری در توضیحاتشون می گن از وب جوری استفاده می کنن که قرار نیست. مثلا آدرس دامینشون هست wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww.bitnik.org

برای آشنایی بیشتر با دارک نت رادیوگیک مرتبط با دارک نت و وب عمیق رو گوش بدین

  • حسین

    جادی ول کن این حرفارو. ندیدی مگه کار گشت ارشاد رو؟ بدو سریع تر یه اظهار فضلی بکن و چهارتا جمله با کلماتی بگو که فعلشون رو بلد نیستی ، چندتایی هم افاضه کن درباره کتاب نخوان بودن و بی شعور بودن جامعه ایرانی و نظریاتی بده درباره جامعه شناسی وبر در خرد گرایی ، حتما هم وصلشون کن به یک موضوع جنسی و چهارتا کلمه ی سکس و جوراب شلواری و چیز هایی از این قبیل که باعث میشن حس بزرگی و پختگی کنی تنگش بیار که بشوره ببره این چند روزه رو.

    • ناشناس

      پارکتو عوض کن دلاور!