لینک‌های دوشنبه ها – خرداد ۱۳۹۶ – از بازار کار تا کتاب یوگا و دانلود فیلم و تی‌شرت

امروز، حکومت محمد ثلاث رو کشت. زندانی‌ای که کلی شک در دادرسی‌اش بود رو بدون اعاده دادرسی کشت. خانواده درخواست کرده بودن جسد تحویل پزشکی قانونی بشه ولی حکومت جسد رو زیر خاک مخفی کرد. متاسفانه امروز نمی‌تونه دوشنبه شادی باشه. ولی امیدوارم لینک‌ها مفید باشن. روحیه رو حفظ کنین چون بهترین چیزی است که ما داریم.

 • این پروژه های نبی است، آزاد و اوپن سورس، توضیحات مفصل هم توش داره. دانلود کننده از فیلیمو و دانلود کننده از نماوا
 • و البته سایت آرشیو ساعتی تلویزیون خبیث انحصاری جمهوری اسلامی رو هم نبی درست کرده. دلیل معرفی من اینه که دقیقا خواسته مشکلش با UX مهمل صدا و سیما رو حل کنه. همون کاری که من با پیش شماره آی آر کردم. توی تی وی تی وی تی وی آی آر می تونین راحت برنامه فلان کانال در فلان ساعت رو دانلود کنین.
 • تورینگ شاپ با اسم باحالش، یک مرکز چاپ تی شرت است. شاید به دردتون خورد (:
 • امین هم کتاب «برنامه تمرینی یوگا در ۲۸ روز» آقای ریچارد هیتلمن رو ترجمه کرده و آزاد منتشر کرده. اگر دوست داشتین از همینجا دانلود کنین به امید بدنی سالم و خندون و خوشحال و آماده تغییرات و ذهنی بدور از تشویش و هرج و مرج.

 • و این دوست خوبمون هم داره برای بچه هایی در منطقه‌ای حاشیه‌ای در استان خوزستان کتابخونه می سازه. اگر دوست داشتین کمک ما مفیده

رویداد

بازار کار

 • ما یه تیم ۳ نفره هستیم از دانشگاه شهید چمران رشت که بعد از دیدن ویدو های DevOps بستون تصمیم گرفتیم یه استارتاپ سفارش آنلاین غذا در لاهیجان به اسم فودلوپ راه بندازیم و تو این راه خیلی از آموزش‌هات استفاده کردیم. تو این پروژه هم از جنگو استفاده کردیم و خیلی هم راضی‌ایم . اما نیاز به یه برنامه نویس IOS داریم که لاهیجان سکونت داشته باشه. اگه کسی مایل بود میتونه رزومش رو به eysoon2@gmail.com بفرسته .
 • m.j

  خرداد ۹۷ ایم :دیی

 • saman

  سلام. من معلم یوگا هستم. درمورد کتاب یوگا که ترجمه شده می‌خواهم نکته‌ای را تذکر بدم.
  اولا خیلی ممنون از این که این کتاب ترجمه و منتشر شده. البته الان کتاب‌های جدیدتری اومده و این کتاب کمی قدیمی شده ولی به هر حال نفس کار خیلی خوبه و جای تشکر داره.
  اما نکته خیلی خیلی مهمی که می‌خوام بگم اینه: همیشه لازمه یوگا را با معلم شروع کنید و تمرین یوگا بدون مربی و از روی کتاب یا فیلم و اینترنت و… می‌تونه خطرناک و مضر باشه.
  به عنوان مثال در اولین تمرین این کتاب که به نظر تمرین راحت و ساده و بی خطری میاد باید این نکات رعایت بشه:
  وقتی دست‌ها را پشت بدن قلاب کرده و بدن به عقب خم می‌شه باید لگن و رانها محکم و زانوها صاف باشه، چشم‌ها باز و نفس حبس نشه و جاری باشه، سر رو بیش از حد به عقب نکشیم و به گردن فشار نیاد.
  این نکات ساده توی کتاب نوشته نشده بود. حتی اگر بود باز هم کتاب نمی‌تونه حین انجام حرکت شما رو چک کنه و در صورت لزوم اصلاح کنه. فقط مربی یوگا می‌تونه این کار رو انجام بده.
  و اگر همین نکات به ظاهر ساده و بی‌اهمیت در این تمرین خیلی ساده یوگا رعایت نشه (که بدون مربی نمی‌شه)، به راحتی این امکان وجود داره که حین انجامش شریان‌هایی که از گردن رد می‌شن و به مغز خون می‌رسانند فشرده و کمی بسته بشن و کافیه فقط ثانیه‌ای این اتفاق بیفته تا دچار سرگیجه و بی‌هوشی بشیم و به شدت از پشت با سر به زمین افتاده و دچار ضربه مغزی شدید بشیم.
  بیشتر حرکات یوگا جزییات و نکات مهمی دارن که در ظاهر دیده نمی‌شه و در کتاب گفته نمی‌شه. هر حرکت خواص و محدودیت‌هایی داره که بسته به مشکلات یا بیماری‌های شما ممکنه براتون مفید یا مضر باشه.
  پس مواظب باشید و تمرین یوگا رو بدون مربی انجام ندین.

 • Nabi K.A.Z.

  ممنون جادی :-)

 • بستون

  سلام. من از طرفدارای خفن شمام. از حکومت هم صدها ایراد می گیرم. اما این مورد بنظر فقط جو است. آقای محمد ثلاث، نیروهای پلیس رو به وضع فجیعی کشت. تمام اسناد و مدارک هم علیه ایشون هم هست. اینکه طرف راننده اسکانیا بوده و اتوبوسی که باهاش افراد کشته شدن مرسدس بنز بوده که نمیشه سند. من راننده ۲۰۶ باشم حالا با پراید بزنم به کسی که نمیشه بگیم مقصر نیستم. لحظه پس از اقدام و حتی در جلسات آینده هم با صحت و سلامت تایید کرده بود اقدامش رو. شما که اهل فعالیت و تحرک هستید، یک فرصت داشتید سری به خیابان پاسداران بزنید و از مردم بپرسید که آن شب تا سحر چه بلایی برسر مردم آوردند. ریختن خونه های مردم و چه آزاری و اذیت هایی داشتند. رفتار دار و دسته اینها اگر جنون لحظه ای بوده، ۷ ۸ ساعت طول نمیکشیده. این کار ها در همه جای دنیا بد و مورد سرزنش قرار میگیره. یک بازی ای وجود داره که همه چیز رو به گند بکشن. اواخر رفتن این بنده خدا رو شارژش کردن که بگه چشمم نمیدید. اصن من نبودم و فلان. شما درگیر این بازی ها نشید. اگر داداش و پدر آدم رو هم یکی با اتوبوس زیر میگرفت، آدم به این راحتی محمد ثلاث رو بیگناه نمی دونست. همین امروز پلیس تگزاس ۵ نفر رو توی تعقیب و گریز کشته، کاشف هم بعمل اومده بنده خداها مهاجر بودن و سر نداشتن مدارک فرار کردن. اما کسی اعتراض وحشتناکی نکرده، اینجا میگن پلیس هست دیگر. حالا اگر پلیس ما اینکار را میکرد چی؟ ما ایرانی ها یادگرفتیم همه چیز خودمون رو ایراد دار بدونیم و مرغ همسایه غازه. داور بازی آلمان، آقای فغانی. ببینید در توییتر خارجی ها هم تمجید کردن از داوریش، یکسری ها هم ایراد گرفتن از داوریش که آبرومون رفت و فلان و غیره، که میبینید فارسی زبان هستند!! ما ایرانی ها دور از جون همه، براساس منطق موز و قفس و میمون زندگی می کنیم. کسی اگر رفت سراغ موز و دستش به یک پیشرفتی داشت میرسید، خودمون میزنیم توی سرش! (حالا این رو میشه در همه رفتارهامون هم اثری ازش دید) پلیس وظیفش برقراری امنیته. مدام میزنن توی سرش. فردا که خدایی نکرده دست درازی و به جان و مال ملت شد میگن این پلیس چرا اقتدار نداره؟
  اما در خصوص پیکر و جنازه بله. حرف شما درست است. ولی مشکلی که هست ایشون از دراویش بوده اند و تحویل جنازه به خانواده باعث ایجاد یک استخوان لای زخمی می شد که سال ها مشکل دار بود. چون چیزی مثل بارگاه و زیارتگاه برایش درست میکردند و این داستان ادامه دار میشد.

  شما استاد من هستید و ببخشید اگر یکسری موارد را گفتم.

  • عماد

   یک سری نکته بدیهی و اولیه وجود داره که من هیچ وقت نفهمیدم چرا بعضی‌ها متوجه‌اش نمیشن:
   ۱- هر کسی با هر اتهام یا جرمی باید بتونه دادرسی شفاف، حق اعتراض و درخواست تجدید نظر و دسترسی به وکیل به انتخاب خودش داشته باشه.
   ۲- اعدام آدم‌ها قتله و باعث میشه اشتباه احتمالی در روند دادرسی دیگه هیچ‌وقت قابل جبران نباشه.
   ۳- نیروهای مسئول اعمال قانون باید بیشتر از هر چیز به قانون اهمیت بدن و آدم‌ها رو شکنجه نکنن و در شرایط غیرانسانی تو بازداشت نگه ندارن.
   ۴- دفن کردن پنهانی جنازه یه فرد نه تنها غیرانسانیه بلکه نادیده گرفتن کامل قوانین رسمی خود این حکومته.
   هیچکدوم از این موارد بالا با هیچ اما و ولی و اگری قابل توجیه نیست.

  • کاربر مهمان

   سلام. با شما موافقم. نگاه منصفانه همینه.

  • سینا

   درسته بیشتر جو بود این قضیه.
   میتونم شما رو در توییتر دنبال کنم؟

 • ‫احسان شریعتی‬‎

  من فیدیبو دانلودر را تست کردم جواب نداد

  https://github.com/NabiKAZ/filimo-downloader/issues/13#issue-333599415

 • مرتضی

  ممنون بابت لینک ها
  در ضمن محمد ثلاث یک جانی و قاتل بوده و دادگاهی هم شده، اینکه تو از حکومت خوشت نمیاد دلیلی نمیشه هر مهملی رو بگی، طرف 3 نفر رو زیر گرفته از کارش هم راضی بوده
  اون طرف حتما بهش بیشتر از اینجا خوش میگذره چون اتفاقا اعتقاد داشته در راه خدا این کار رو کرده و کلی حوری موری منتظرشن