و دوست و برادر سوریه و روسیه مشغول قتل عام

۲۰۰ نفر دیگه دیروز توسط کسانی که پول و زور دستشونه و زیر هزار تا کلمه – که باید با سرکوب و سانسور در انحصار خودشون باشه – قایم می شن قتل عام شدن. قاتل‌ها هنوز همون‌هان: کسانی که حاضرن بکشن و شکنجه کنن اما حاکم بمونن.
مردم سوریه اما رسیدن به سی سال پیش ما؛ جایی که حاضرن بمیرن. می دونم که روزی هم می رسن به ما.. مایی که دوست داریم زندگی کنیم.

 • علیرضا

  .

 • امیر رضایی

  جناب جادی

  عجیب نیست که سعی میکنید با حروف درشتر این مطالب رو بنویسید دقیقا مثل کسانی که بلندتر داد می زنند تا خودشان رو محق جلوه بدهند

  ای کاش این چشمان شما حداقل اندک چیزهایی رو که حتی ناظرین عرب دیدند رو میدید

  گرچه من بیاد ندارم ما تو انقلابمون چند تا پیر زن و پیرمرد رو که برای زیارت سفر میکنند رو اسیر کرده باشیم

  • جادی

   کاش اینقدر که به اندازه فونت یک وبلاگ سانسور شده حساسی، به شکنجه و کشته شدن هزارها آدم توی یک کشور دوست و برادر حزب بعثی هم حساس بودی. یا حداقل به سرکوب آزادی بیان توی یک کشور نزدیکتر.

 • امير رضايي

  جناب جادي

  من آخرين خبري كه دارم فرمان عفو عمومي براي تمام زندانيان مسائل اخير از سوي همين جايي كه شما مي تونيد فقط شكنجه و كشته شدن توش ببينيد

  شايد عربستان سعودي، بحرين ، يمن‌ و خيلي جاهاي ديگه از سوريه دورترند كه هرگز ديده نميشوند توسط شماالبته دليلم داره چون برادران و دوستان محترم كساني هستند كه نظر متفاوتي به كارهاشون وجود داره

 • سعید

  میستر امیر رضایی٬ جادی که سایت خبری نیست در مورد هر کشوری و هر اتفاقی ملزم باشه که اطلاعات بده. با توجه به علایقش و چیزهایی که نیاز می‌بینه باید بگه یک سری پست رو تو وبلاگش قرار میده.
  اشکال اطلاع رسانی نکردن در مورد چیزی رو باید از جمعی پرسید که اسم خودشون رو گذاشتند خبرگزاری. مثلا می‌تونید به فاکس نیوز اشکال بگیرید چون اسم خودش رو گزاشته خبرگزاری٬ همون طور که به صداوسیما اشکال می‌گیرند که حتی اخبار مهم و غیرمرتبط با خارج از کشور رو هم پخش نمی‌کنه.

  • جادی

   مرسی سعید (: البته دو تا بحث جدا هم مطرحه. یکسری آدم متوجه این جریان نیستن و یکسری هم نمی خوان متوجه باشن (یاد شاملو بخیر). همین دوستمون بارها غر زده که چرا در مورد فلان چیز ننوشتم و وقتی گفتم نوشتم (که هیچ وظیفه ای هم نداشتم بنویسم طبق همین استدلال خودت) یک مدت چیزی نگفته و دوباره همون غر رو یک شکل دیگه تکرار کرده (: بعد از خودش که می پرسم «خب تو یک مورد نشون بده که از یک حق که سیستم سیاسی در این لحظه حاکم ضایع کرده باشه و تو ازش دفاع کرده باشی تا من تا حدی بتونم تصور کنم که مستقل از وابستگی به قدرت های سیاسی حرف می زنی» هیچ وقت چیزی نداشته بگه (:

   • امیر رضایی

    جناب جادی

    جهت یاد آوری برای عدم پاسخ بنده به سوال مطرح شده از سوی شما لطفا به این قسمت نگاهی بکنید و زیرش خودتون ببینید چی نوشتید (دیدگاه اول و دوم)

    /بستن-روزنامه‌ها-و-فشار-به-خبرنگاران/http://jadi.net/2011/11

    امیدوارم حداقل این بار خودتون رو به ندیدن نزنید

    باز خوانی مجدد مطلب در آدرس فوق شاید براحتی نشون بده که چه کسی متوجه نیست و چه کسی نمیخواد متوجه بشه

    راستی نمیدونستم انتظار دارید نسبت به هر مطلب ارسالی از سوی شما ملزم به اعلام حضور هستم، عذر تقصیر