آگهی استخدام مدیر سیستم یا برنامه نویس جی.کوئوری و پی اچ پی. اگر مدیر سیستم مسلط به لینوکس و شبکه هستین یا اگر برنامه نویسی jQuery و PHPتون خوبه، شرکت vmware.ir علاقمند به استخدام شما است. تمام وقت در شهرک غرب تهران. در صورت علاقه به 88564249 زنگ بزنین یا فرم ثبت نام توی سایتشون رو پر کنید - این یک تبلیغ است و شاید یک فرصت برای شمایی که دنبال کار می گردین. LinuxJob ژانویه 12, 2014 ، 4 پاسخ
 • هادی

  اولین موردی که می‌خوام بهشاشاره کنم اینه که تو صفحه‌ی خانه‌ی این سایت سه گزینه‌ی کاری وجود داره. بعد از کلیک کردن روی هر کدوم، به فرم می‌آره (احتمالا با وب پویا و استفاده از جی‌کوئری)، اما به صفحه‌ی دیگه‌ای منتقل نمی‌شه (ما کماکان درvmware.ir/ هستیم). اما دیگه‌ هیچ گزینه‌ای نیست که برگردیم سر جای اول. دکمه‌ی بک هم غیرفعاله، چون ما هنوز تو همون صفحه‌ایم.
  دوم این‌که فرم طراحی شده هیچ فیدبکی نداره. یعنی هیچ کدی پشتش نیست که بگه وقتی دکمه‌ی سابمیت رو زدی فرم رو validate کنه…

  خلاصه، من اگه jQuery و PHP هم بلد بودم ممکن بود نرم به جایی که سایتشون مشکلاتی از جنس jQuery و PHP داره :)

  • هادی

   عذر می‌خوام برای مشکل دوم. گویا زیر دکمه‌ی ثبت دونه دونه می‌گه که چی پر شده و چی نشده… ولی به‌جاش مثلا می‌تونید ۱۰ تا سابقه‌ی تحصیلی ثبت کنید بدون پر کردن فیلدها… یه کم یوزر فرندلیش ضعیفه

  • اتفاقا من حتما به همچین جایی میرم تا کمک کنم مشکلاتشون رو برطرف کنن. البته اگر بتونیم :دی

   فرم رو هم همینجوری برای تست پر کردم :دی :دی

   • هادی

    می‌دونی پیام مشکل من چیه؟ اگه توی تبلیغ‌شون می‌گفتن که آقا بیاید به ما کمک کنید که قوی بشیم حرف تو درست بود. اما یه‌کم جمله‌ی تبلیغاتی‌شون نگاه بالا به پایین داره. انگار که اگه بلدی بیا به گروه خفن ما که جایگاه خاصی! داره بپیوند، شاید که رستگار گردی :) … یه بار دیگه ببینش:
    «« شما عضو یک تیم خلاق ، پویا و پرانرژی خواهید شد که جایگاهی برجسته!!!!! در حوزه فناوری اطلاعات کشور در اختیار دارد!!!!! و بزودی در اتفاقات بزرگ وب ایران سهیم خواهید بود.»»